Celoroční modulové domy: Zajímavý trend v bydlení

Celoroční modulové domy získávají stále větší popularitu, a to zejména jako atraktivní alternativa pro vlastní bydlení. V době vysokých úrokových sazeb a obtížného získání hypotéky se stávají rozumným a praktickým řešením. Navíc jejich rychlá výstavba a možnost budoucího rozšíření představují další výhody. Ale jak je tiny house unikátní a kolik vlastně jednotlivé domy stojí? To vše si povíme v tomto článku, kde vám povíme, kde takové domky sehnat!

modulové domy

Tiny House: Unikátní design a praktické využití prostoru

Tiny house, koncipovaný jako celoroční dům na kolech, nabízí stylové, rychlé a minimalistické bydlení za dostupnou cenu. Může být umístěn téměř kdekoliv a nevyžaduje stavební povolení. S mezinárodním certifikátem pro přípojná vozidla O2, O3, se jedná o praktickou a flexibilní volbu pro ty, kteří hledají nezávislost a mobilní bydlení. Kde takové domky seženete, za jakou cenu a s jakým rozložením? Jeden z ověřených prodejců takových mobilních domů je Tinygo. Níže jsme vám vypsali tři oblíbené mobilní domy, které na Tinygo najdete.

Tinyhouse Lipno: Stylový dům na kolech

Model Tinyhouse Lipno přináší vestavěné patro na spaní pro dvě osoby, kuchyň s obývacím pokojem a také koupelnou ve spodní části. S celkovou plochou 24,0 m2 a světlou výškou 600 mm nabízí kompaktní, avšak pohodlné bydlení. Zajímavým faktem je, že lze tento dům na kolech pořídit za původní cenu 1 499 000 Kč bez DPH, ale po slevě pouze za 1 199 000 Kč bez DPH.

Tinyhouse Vranov: Flexibilita a pohodlí

Dalším zajímavým modelem je Tinyhouse Vranov, který sdílí podobné parametry s modelem Lipno. Tento dům na kolech s vestavěným patrem na spaní, kuchyní a koupelnou s WC přináší možnost bydlení s dokonalým komfortem. Původní cena činí 1 689 000 Kč bez DPH, ale s aktuální slevou lze získat za 1 489 000 Kč bez DPH.

Tinyhouse Kameňák: Kombinace elegance a funkcionality

Kameňák, s dvěma vestavěnými patry na spaní pro dvě osoby, kuchyní, obývacím pokojem a koupelnou, představuje elegantní a funkční řešení pro bydlení na kolech. Jeho šířka 2550 mm, délka 8000 mm a výška 4000 mm poskytují dostatečný prostor. Původní cena začíná od 1 669 000 Kč bez DPH, avšak s aktuální slevou je dostupný za od 1 469 000 Kč bez DPH.

Nový standard bydlení

Nový standard bydlení přináší revoluci v podobě celoročních modulových domů a zejména Tiny Houses. Tyto inovativní koncepty kombinují moderní design s praktičností a stávají se ideální volbou pro současný životní styl. Ať už hledáte kompaktní domov pro trvalé bydlení nebo jen útulné místo pro dočasný pobyt, Tiny Houses nabízejí flexibilitu, pohodlí a svobodu, kterou tradiční nemovitosti často nedokážou doručit. Jejich modularita a ekologický přístup k výstavbě odpovídají potřebám moderních obyvatel, kteří chtějí žít jednoduše a zároveň udržitelně. Tyto domy nesou šanci na nový způsob bydlení, který spojuje efektivitu s estetikou a respektuje prostředí. 

Sdílejte nás!
fb-share-icon

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *