Žižkov je oblíbencem mladé generace, čeká jej velká budoucnost

Přemýšleli jste už o tom, kde byste rádi zapustili kořeny? Usadit se a později založit rodinu, společně s partnerem zestárnout a předat štafetu svým dětem. Právě proto je vhodná investice do kvalitní nemovitosti, která se jednou může stát majetkem vašich ratolestí.

Nemusíte se ohlížet, jak se zrovna vyvíjí trh. Je prakticky stoprocentní, že cenová hladina bytů bude za dvacet nebo třicet let výrazně výše, bez ohledu na ekonomický nebo sociální vývoj. Je vaším snem Praha, místo, kde je nabídka pracovních příležitostí vůbec nejpestřejší? Podívejte se třeba na Žižkov, místo, kde snili umělci.

O městskou zeleň nebude nouze

Parukářka, Malešický park, ale také Židovské pece, to je jen malý výčet veřejné zeleně, která vás čeká v prostředí Žižkova. Kdo by se do takového klidu a pohody nezamiloval už na první pohled, že? Nabízí se každodenní procházky a čerpání pozitivní energie. Nové byty na Žižkově nabízí velice pestrý výběr, můžete si zvolit z dispozic 1+kk až 5+kk, kde je výměry téměř 110 metrů čtverečních.

Vhod přijde i malý balkon, na němž si dopřejete svou tradiční odpolední kávu. A když zatoužíte po centru Prahy, stačí jen málo. Dojít na zastávku autobusu, která je vzdálena doslova pár kroků. Za krátkou chvíli budete u nejbližší stanice metra.

Žižkov byty

Výborná občanská vybavenost hraje prim

Obchody, restaurace, ale i lékárny a školy. Žižkov je místem, jemuž skutečně nechybí vůbec nic. Je to skvěle vybavená čtvrť, která navíc dostane v příštích letech úplně nový kabát. Základní škola nebo gymnázium v docházkové vzdálenosti jsou také plus pro rodiče, kteří přemýšlí, kam své děti vlastně přihlásit. Bydlení na Žižkově má tedy řadu výhod, v okolí jsou i sportoviště, kde lze trávit volné víkendy. Nebo si uděláte malý rodinný výlet, například na blízký vrch Vítkov?

Sdílejte nás!
fb-share-icon

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *