Ekologická likvidace vozu

Každý vůz jednou vypoví svoji službu a pokud se nevyplatí opravovat, tak rovnou můžete zvolit ekologickou likvidaci vozu ve Vojkově. S automobilem nebudete mít přitom vůbec žádnou starost a v případě nepojízdnosti Vám ho odtáhnout zdarma v rámci Středočeského kraje a Prahy. Samozřejmostí je, že společnost má všechny patřičné oprávnění a o tom svědčí i fakt, že za svoji působnost zlikvidovali už více než 15 000 automobilů. Jediné, co pro likvidaci budete muset udělat, je zvednout telefon a vytočit číslo této spolehlivé společnosti. Po domluvě za Vás firma vyřeší vše potřebné náležitosti, a to včetně odhlášení automobilu z registru vozidel na úřadě. Likviduje všechny značky vozů a nemusíte tak mít strach, že se Vašeho vozu neujmou.

Kromě ekologické likvidace se firma zabývá i výkupem katalyzátorů. Společnost spolupracuje přímo se zpracovatelem katalyzátorů a nabídne Vám tak nejlepší cenu na trhu. Za katalyzátor v autě tak můžete dostat slušné peníze, které byste jinde nedostali. Výkup je možný jak od soukromích osob, také od velkých společností.

ekologická likvidace

Další velmi podobnou službou této firmy je výkup autovraků. Společnost vykupuje všechny automobily bez ohledu na to, zda jsou havarované, pojízdné, či nepojízdné. Nezáleží ani na značce a stavu kompletního vozu.  Výkup autovraků se týká celé České republiky a vždy se na všem můžete domluvit. Po dohodě Vám bude nabídnutá částka, kterou za vrak dostanete, a to vždy v závislosti na značce vozu, na aktuální ceně na trhu a také na roku výroby. Jejich prioritou je rychlé a spolehlivé jednání a také slušné výkupní ceny.

Jestliže si nebudete vědět rady, tak se přímo obraťte na tuto společnost nebo si prohlédněte jejich často kladené otázky na internetových stránkách. Po přečtení Vám bude vše jasné a nebudete si lámat hlavu s tím, co máte dopředu před odtahem nachystat.

Sdílejte nás!
fb-share-icon

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *