Plastové obálky pro e-shopy nabízejí levné a efektivní balení vašich produktů

První kontakt s vaším e-shopem zažije zákazník díky obalu, ve kterém mu vaše zboží přijde. Měli byste se proto ujistit, že váš obal udělá skvělý první dojem. Nejlepším řešením jsou v takovém případě plastové obálky pro e-shopy, které můžete vybavit kvalitním oboustranným potiskem pomocí plnobarevného celoplošného flexotisku. Váš zákazník tak na první pohled uvidí, že zboží přišlo právě od vás. Obálka tak zároveň funguje jako reklamní předmět, který zvyšuje povědomí o vaší firmě u kohokoli, kdo tuto obálku uvidí.

Plastové obálky pro e-shopy

Kde objednat plastové obálky pro e-shopy za nejlepší cenu?

Majitelé e-shopů, kteří se snaží nevynechat jedinou příležitost k propagaci své firmy, objednávají své plastové obálky s potiskem u firmy Bluearrow.cz, kde si mohou vybrat z různých typů velikostí a tvarů již od 3 Kč za kus. K dispozici jsou zde plastové obálky z různých materiálů: od klasických polyetylénových, přes ekologické LDPE obálky z recyklovaného plastu, až po obálky ze speciálních fólií, jako je například Triolen či Flexoseal.

Proč jsou plastové obálky pro e-shopy tak skvělé?

Na rozdíl od například papírových obálek jsou ekologické LDPE obálky mnohem lehčí a tenčí, přitom jsou však zároveň velice pevné a navíc pružné. Zavírací mechanismus je opatřen jedním nebo dvěma lepicími proužky, po jejichž uzavření se již do zásilky nikdo nedostane, aniž by ji rozřízl. Díky nepromokavosti polyetylénu jsou obálky vodě odolné, takže přežijí bez úhony například déšť. Jsou proto velmi výhodné pro zasílání předmětů, kterým by mohla vadit zvýšená vlhkost, jako jsou například tiskoviny či oblečení. Díky možnosti použít na obálky ekologický, recyklovaný polyetylén, snížíte jejich používáním množství plastového odpadu, čímž prospějete naší planetě.

Sdílejte nás!
fb-share-icon

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *