Proč zrovna Netflix?

Pomalu ale jistě se dostáváme do situace, která tu byla na jaře. Jestliže se nechcete přes zimu strávenou doma nudit, vsaďte na jistotu a přeplaťte si Netflix.

Nejspíše už v dnešní době neexistuje domácnost, která by byla bez televize a pokud ano, jde o ojedinělé výjimky. Pokud si doma platíte připojení přes kabelovku, či satelit, měli byste zbystřit! Netflix Vás posune nejen na jinou úroveň pořadů a filmů, ale také si užijete neuvěřitelné grafické zpracování a nekonečně mnoho zábavy.

Kabelová televize či satelitní chytání signálu je na trhu už spoustu let. Pokud si nechcete nechat ujít klasiky, jako je „nekonečný příběh“ Ulice, či Ordinace v růžové zahradě a spoustu detektivek, které se neustále opakují, nemusíte nic měnit. Jestliže už máte však tohoto začarovaného kruhu dost, dejte sbohem kabelovce i satelitu a ušetřete peníze!

Netflix je budoucnost

Momentální doba, kdy je postižená planeta COVIDEM – 19, je sledování televize jednou z hlavních činností v každé domácnosti. Pokud lidé nesledují TV, směřuje jejich zájem k počítačovým hrám, nebo k práci na zahradě či v dílně. Jestliže jste však zastánce TV, měli byste vědět zajímavosti ohledně Netflixu a určitě si nenechat nic ujít.

Historie Netflixu

Netflix nastoupil v ČR v roce 2016 a to velice opatrně. Tak jako většina novinek, měl i Netflix pomalý rozjezd. Nicméně lidé v České republice si ho neobvykle rychle oblíbili a už v roce 2018 bylo možné platit vysílání v Českých korunách. Na to Netflix reagoval už v roce 2019 českou aplikací a celkovou službou v češtině. Na tyto služby pomalu, ale jistě navazoval titulkový překlad a dabing v češtině. Momentálně se může chlubit zhruba 1800 českými titulky a skoro 500 dabingy.

Netflix výhody

Co mě bude Netflix stát?

Tak jako všechno v dnešní době tak i Netflix není samozřejmě zadarmo. Suma sumárum nabízí 3 tarify, které se od sebe liší a to:


1) Základní tarif Basic – rozlišení pouze 480p, doporučeno především pro sledování na telefonu. Cena 199 Kč za měsíc s možností sledovat pouze na jednom zařízení současně.

2) Tarif Standart – cena tarifu je 259 Kč s tím, že je možné současně sledovat 2 zařízení naráz.

3) Premium tarif – nejvyšší možný balíček s podporou rozlišení 2160p, obraz HDR a DolbyAtmos zvuk. Možné připojit až 4 sledovací zařízení naráz. Celková cena 319 Kč.

Netflix pro děti

Budete se divit, ale i vaše děti ocení Netflix. Nejen, že si budou moci říct nové dojmy ze seriálů, či filmů, ale zaručeně si procvičí angličtinu a to z toho důvodu, že většina filmů či seriálu je stále v anglickém jazyce. K procvičení jim budou sloužit také přidané titulky, ty se dajídat do spousty jazyků, tak jako i zvuk.

Výhody Netflixu

 • Sledování filmů se seriálů bez reklam
 • Snadná výuka cizích jazyků (možnost sledovaní cizojazyčných filmů a seriálů v originále, nebo s titulky)
 • Doporučování dalších seriálů a filmů dle vkusu diváka

Nejlepší seriály pro výuku angličtiny na Netflixu

 • Friends
 • How I Met Your Mother
 • The Crown
 • Close Enough
 • Pokemon
 • Disenchantment
 • South Park
 • Maya the Bee
 • Final Space
 • Dragons: Rescue Riders

Pokud jste stále na vážkách, neváhejte! Netflix teď nabízí měsíc zdarma na zkoušku a pokud se Vám zalíbí, můžete přenos předplatit dále. Pokud Vás nezaujme, můžete ho jednoduše odhlásit.

Sdílejte nás!
fb-share-icon

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *