Hry z dětství, na které se nezapomíná – DotaAllStars online!

Jste díky karanténě pořád doma a nevíte jak využít dlouhé chvíle? Zkuste se vrátit zpátky v čase – hry z dětství jsou perfektní varianta!

Pokud máte dostatek času, zkuste se podívat zpátky do vašeho dětství a trošku zavzpomínat. Určitě jste jako děti pařili na Windows 95,98 a popřípadě Vista s Windows profesionál. Ať už jste měli jeden z těchto počítačů, určitě sloužil převážně na hry, než na práci, jak si vaši rodiče při koupi mysleli. Konec konců, i vaši rodiče si určitě sem tam pustili Solitér, Mahjong či jinou základní hru. Tyto hry z dětství však byly pro většinu příliš nudné a slabé a v průběhu 90 let začali jít do módy online hry!

Online hry

Z příchodem online her, se všechno změnilo a lidi zjistily, že pařit z někým po internetu je zkrátka úplně nová dimenze hraní. Strhl se neuvěřitelný boj mezi vydavateli her a každý chtěl na lidi zapůsobit něčím jiným. Ať už si každý říká, co chce, nejvíce do popředí se tehdy dostal WorldofWarcraft a jeho předchůdce Warcraft 3 a FrozenThrone. Blizzard vytvořil hru v nádherné grafice a umožnil hrát lidem i po deseti tisících na jednom serveru, byl to neuvěřitelný přelom a každý chtěl hrát online i na free serverech. Ovšem, než se rozjel celý svět Warcraftu, neměli bychom zapomínat za klasické hry, kampaně a hlavně Dotuallstars od IceFroga.

hry z dětství

DotaAllStars

Pokud znáte, určitě nemusím moc vysvětlovat. Zkrátka bojuje dobro proti zlu, kdy má každá strana za úkol zničit buď strom života, nebo ledový trůn. Momentálním nástupcem je přímo Dota 2 od Blizzardu, která má neuvěřitelnou hratelnost a lépe zpracovanou grafiku s ostatními prvky. Pokud však paříte mezi zastánce Doty 1 nemusíte smutnit, pořád se hraje!

DotaAllStars online

Ano přesně tak, Dota 1 se neustále hraje a to celkem v hojném počtu přes známí Battle.net. Stačí se pouze registrovat na stránce https://iccup.com/en/dota/ stáhnout launcher a ponořit se do nostalgie. Převážně zde najdete komunitu ruských, kazašských, a čínských hráčů, s tím, že i CZ a SK hráči zde také hrají. Takže pokud máte chuť, zkuste zavzpomínat na staré dobré časy a trošku zapařit, jako ve vašem dětství.

 • Veřejné kluziště v okolí Brna
  Veřejné kluziště je v poslední době velice oblíbené, a to proto, že nezamrzají rybníky a zima je slabá. Víte, kde se nachází veřejné kluziště v okolí Brna?
 • Proč zvolit investiční zlaté slitky s hologramem?
  Jestliže jste se rozhodli investovat do zlata, jistě jste se už setkali s celou řadou pro vás neznámých pojmů. Jedním z nich je hologram na zlatých slitcích. Co to je a k čemu slouží? Pokud se tyto základní informace chcete dozvědět, jste na správné adrese. Vše si vysvětlíme.
 • Jak si správně vybrat vůz z autosalonu?
  Správný výběr vozu z autosalonu vyžaduje pečlivé zvážení a průzkum. Naštěstí existuje pár věcí, na které se můžete soustředit při každém nákupu. Koupě auta je velmi důležitá pro většinu řidičů. Právě proto si musíte být jistí, že jste si vybrali dobře. S tím vám pomůže pár jednoduchých kroků.
 • Lov dravých ryb
  Vyrazit na dravce má svoje nepopiratelné kouzlo. Které dravé ryby lze potkat na českých vodách a jak na ně?
Sdílejte nás!
fb-share-icon

2 komentáře: „Hry z dětství, na které se nezapomíná – DotaAllStars online!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *