Investice do dluhopisů má své výhody i nevýhody: Investujte své peníze chytře

Dluhopisy představují oproti akciím jistější investiční příležitost. Známe všechny výhody dluhopisů firmy Uniprospe, specializující se na pyrolýzu.

Proč jsou dluhopisy tak populární?

Neustálé zvyšování inflace má negativní dopad na uspořené rodinné finance. Pokud máte volné finanční prostředky, je lepší je investovat do dluhopisů, než je nechat volně na svém běžném či spořícím účtu, kde neustále klesají na hodnotě. Dluhopisy jsou navíc oproti třeba akciím jistější investiční příležitostí. Koupí dluhopisů můžete své finance každoročně zhodnocovat o několik procent.

investice

Co je dluhopis?

Dluhopis je dlouhodobý cenný papír a jedna z nejjistějších forem investice. Zavazuje emitenta splatit investorovi finanční částku, která je uvedena v dokladu včetně úroků ve stanovený termín. Oproti akciím mají dluhopisy předem stanovený finanční výnos.

Podle statistik vyplývá, že oblíbenost investic do dluhopisů neustále roste. Sice nemají tak vysoké výnosy a zisky, přesto jsou stále lukrativnější oblastí zhodnocování peněz u českých investorů. Konzervativnější investory zajímají primárně státní dluhopisy. Pokud však chcete získat vyšší výnos, zajímat vás budou firemní dluhopisy Uniprospe.eu s vyšší úrokovou mírou.

Investujte do dluhopisů firmy Uniprospe

Investice s Uniprospe.eu je pro investory velmi zajímavá, zvláště pro ty, kteří chtějí investovat s hlubším významem. Získejte úrok ve výši 9,5 % p.a., který je vyplácen pololetně, s konečnou splatností ke dni 31.12.2022. Výška výnosu je fixní.

Uniprospe se specializuje na zpracování nebezpečného odpadu, primárně pak ojetých pneumatik, a následného využití výstupu plynu, uhlíku a oleje, coby tepelného zdroje pro cementárny v České a Slovenské republice i v dalších zemích Evropy. Vše je prováděno procesem pyrolýzy. Patentovaná technologie byla vyvinuta odborníky z univerzity STU v Bratislavě.

 • Gurmánský dárek z italských rodinných farem
  Ve světě, kde se věnuje stále větší pozornost původu potravin a autenticitě chutí, se prémiový olivový olej a kvalitní nakládané olivy z malých rodinných farem v Itálii jeví jako dokonalý dárek pro milovníky gurmánských požitků a zdravého životního stylu. Tato kombinace představuje nejen kulinářský zážitek, ale také ztělesnění italské pohostinnosti a tradice.
 • Vyrazte na nezapomenutelný oběd v jarní přírodě
  Jaro je obdobím nových začátků, probouzení přírody a také ideálním časem pro výlety do nádherných koutů naší planety. Čerstvý vzduch, zelenající se lesy a průzračně modrá obloha nad hlavou lákají k objevování neznámých stezek a k užívání si venkovních aktivit v plných doušcích. A co by mohlo být lepším způsobem, jak si tyto chvíle užít, než s nezapomenutelným obědem v srdci přírody? V tomto článku vám představíme, jak si můžete tento zážitek užít na maximum, a to díky kvalitnímu outdoorovému vybavení značky Keith a nejrůznějším vychytávkám.
 • Proč si dopřát terapii? Cesta k psychické pohodě a sebepoznání
  V dnešní uspěchané době se stále více klade důraz na fyzické zdraví, ale psychická stránka bývá často opomíjena. Mnoho lidí se mylně domnívá, že terapie je určena pouze pro ty, kteří se potýkají s vážnými psychickými problémy. Opak je ale pravdou. Pravidelná setkávání s terapeutem vám může přinést mnoho benefitů, ať už procházíte náročným obdobím, nebo chcete jednoduše lépe porozumět sami sobě.
 • Celoroční modulové domy: Zajímavý trend v bydlení
  Celoroční modulové domy získávají stále větší popularitu, a to zejména jako atraktivní alternativa pro vlastní bydlení. V době vysokých úrokových sazeb a obtížného získání hypotéky se stávají rozumným a praktickým řešením. Navíc jejich rychlá výstavba a možnost budoucího rozšíření představují další výhody. Ale jak je tiny house unikátní a kolik vlastně jednotlivé domy stojí? To vše si povíme v tomto článku, kde vám povíme, kde takové domky sehnat!
Sdílejte nás!
fb-share-icon

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *