Investice do dluhopisů má své výhody i nevýhody: Investujte své peníze chytře

Dluhopisy představují oproti akciím jistější investiční příležitost. Známe všechny výhody dluhopisů firmy Uniprospe, specializující se na pyrolýzu.

Proč jsou dluhopisy tak populární?

Neustálé zvyšování inflace má negativní dopad na uspořené rodinné finance. Pokud máte volné finanční prostředky, je lepší je investovat do dluhopisů, než je nechat volně na svém běžném či spořícím účtu, kde neustále klesají na hodnotě. Dluhopisy jsou navíc oproti třeba akciím jistější investiční příležitostí. Koupí dluhopisů můžete své finance každoročně zhodnocovat o několik procent.

investice

Co je dluhopis?

Dluhopis je dlouhodobý cenný papír a jedna z nejjistějších forem investice. Zavazuje emitenta splatit investorovi finanční částku, která je uvedena v dokladu včetně úroků ve stanovený termín. Oproti akciím mají dluhopisy předem stanovený finanční výnos.

Podle statistik vyplývá, že oblíbenost investic do dluhopisů neustále roste. Sice nemají tak vysoké výnosy a zisky, přesto jsou stále lukrativnější oblastí zhodnocování peněz u českých investorů. Konzervativnější investory zajímají primárně státní dluhopisy. Pokud však chcete získat vyšší výnos, zajímat vás budou firemní dluhopisy Uniprospe.eu s vyšší úrokovou mírou.

Investujte do dluhopisů firmy Uniprospe

Investice s Uniprospe.eu je pro investory velmi zajímavá, zvláště pro ty, kteří chtějí investovat s hlubším významem. Získejte úrok ve výši 9,5 % p.a., který je vyplácen pololetně, s konečnou splatností ke dni 31.12.2022. Výška výnosu je fixní.

Uniprospe se specializuje na zpracování nebezpečného odpadu, primárně pak ojetých pneumatik, a následného využití výstupu plynu, uhlíku a oleje, coby tepelného zdroje pro cementárny v České a Slovenské republice i v dalších zemích Evropy. Vše je prováděno procesem pyrolýzy. Patentovaná technologie byla vyvinuta odborníky z univerzity STU v Bratislavě.

Sdílejte nás!
fb-share-icon

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *