Kde zaparkovat auto před odletem na dovolenou? Vsaďte na parkování na letišti

Kam s ním? Tuto otázku si mnoho lidí pokládá předtím, než se vydají na dovolenou. Pokud je totiž nutné dopravit se na letiště po vlastní ose, nejvýhodnější je využít k tomu vlastní auto. Jenomže právě pak nastává čas na onu otázku, kde zaparkovat svůj vůz? Odpověď je snadná – využít služby parkování na letišti. Díky tomu si totiž ušetříte celou řadu starostí.

Na městskou hromadnou dopravu zapomeňte

Parkování na letišti je pohodlné, praktické a ušetří vám čas. Díky tomu, že svůj automobil zaparkujete na letišti, nebudete se muset po příletu domů nikam přemisťovat městkou hromadnou dopravou se všemi kufry, ale pouze z terminálu pohodlně dojdete přímo ke svému zaparkovanému vozu.

Snadno, jednoduše a bez starostí

Nevěříte? Jakmile parkování na letišti jednou vyzkoušíte, nebudete chtít před odletem na dovolenou parkovat již nikde jinde. Své auto totiž jednoduše předáte, rozhodnete se, zda chcete, aby na vás čekalo omyté a vyčištěné, a vyrazíte vzhůru za letními radovánkami. Díky předání klíčů a svěření auta do péče společnosti provozující parkoviště na letišti vám ubyde starost s hlídáním klíčků od auta během dní volna.

auto na letišti

Pohodlné vyzvednutí vozu po příletu do Česka

Až se z dovolené vrátíte, vyzvednete si klíče od svého vozu v boxu, společně s kartičkou, na které bude uvedeno patro, ve kterém na vás vaše auto čeká. Jakmile se se všemi zavazadly dopravíte výtahem do patra, ve kterém je zaparkován váš automobil, naložíte jej suvenýry z prázdnin a rovnou se můžete vypravit směrem k domovu. K opuštění parkovacího domu využijete kartičku, která byla v předávacím boxu u klíčků od vozu.

Díky parkování na letišti ušetříte čas, nervy i stresy spojené s cestováním v městské hromadné dopravě. Nebudete závislí na žádném jízdním řádu a užijete si bezstarostnou dovolenou.

Sdílejte nás!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *