Kde zaparkovat auto před odletem na dovolenou? Vsaďte na parkování na letišti

Kam s ním? Tuto otázku si mnoho lidí pokládá předtím, než se vydají na dovolenou. Pokud je totiž nutné dopravit se na letiště po vlastní ose, nejvýhodnější je využít k tomu vlastní auto. Jenomže právě pak nastává čas na onu otázku, kde zaparkovat svůj vůz? Odpověď je snadná – využít služby parkování na letišti. Díky tomu si totiž ušetříte celou řadu starostí.

Na městskou hromadnou dopravu zapomeňte

Parkování na letišti je pohodlné, praktické a ušetří vám čas. Díky tomu, že svůj automobil zaparkujete na letišti, nebudete se muset po příletu domů nikam přemisťovat městkou hromadnou dopravou se všemi kufry, ale pouze z terminálu pohodlně dojdete přímo ke svému zaparkovanému vozu.

Snadno, jednoduše a bez starostí

Nevěříte? Jakmile parkování na letišti jednou vyzkoušíte, nebudete chtít před odletem na dovolenou parkovat již nikde jinde. Své auto totiž jednoduše předáte, rozhodnete se, zda chcete, aby na vás čekalo omyté a vyčištěné, a vyrazíte vzhůru za letními radovánkami. Díky předání klíčů a svěření auta do péče společnosti provozující parkoviště na letišti vám ubyde starost s hlídáním klíčků od auta během dní volna.

auto na letišti

Pohodlné vyzvednutí vozu po příletu do Česka

Až se z dovolené vrátíte, vyzvednete si klíče od svého vozu v boxu, společně s kartičkou, na které bude uvedeno patro, ve kterém na vás vaše auto čeká. Jakmile se se všemi zavazadly dopravíte výtahem do patra, ve kterém je zaparkován váš automobil, naložíte jej suvenýry z prázdnin a rovnou se můžete vypravit směrem k domovu. K opuštění parkovacího domu využijete kartičku, která byla v předávacím boxu u klíčků od vozu.

Díky parkování na letišti ušetříte čas, nervy i stresy spojené s cestováním v městské hromadné dopravě. Nebudete závislí na žádném jízdním řádu a užijete si bezstarostnou dovolenou.

 • Gurmánský dárek z italských rodinných farem
  Ve světě, kde se věnuje stále větší pozornost původu potravin a autenticitě chutí, se prémiový olivový olej a kvalitní nakládané olivy z malých rodinných farem v Itálii jeví jako dokonalý dárek pro milovníky gurmánských požitků a zdravého životního stylu. Tato kombinace představuje nejen kulinářský zážitek, ale také ztělesnění italské pohostinnosti a tradice.
 • Vyrazte na nezapomenutelný oběd v jarní přírodě
  Jaro je obdobím nových začátků, probouzení přírody a také ideálním časem pro výlety do nádherných koutů naší planety. Čerstvý vzduch, zelenající se lesy a průzračně modrá obloha nad hlavou lákají k objevování neznámých stezek a k užívání si venkovních aktivit v plných doušcích. A co by mohlo být lepším způsobem, jak si tyto chvíle užít, než s nezapomenutelným obědem v srdci přírody? V tomto článku vám představíme, jak si můžete tento zážitek užít na maximum, a to díky kvalitnímu outdoorovému vybavení značky Keith a nejrůznějším vychytávkám.
 • Proč si dopřát terapii? Cesta k psychické pohodě a sebepoznání
  V dnešní uspěchané době se stále více klade důraz na fyzické zdraví, ale psychická stránka bývá často opomíjena. Mnoho lidí se mylně domnívá, že terapie je určena pouze pro ty, kteří se potýkají s vážnými psychickými problémy. Opak je ale pravdou. Pravidelná setkávání s terapeutem vám může přinést mnoho benefitů, ať už procházíte náročným obdobím, nebo chcete jednoduše lépe porozumět sami sobě.
 • Celoroční modulové domy: Zajímavý trend v bydlení
  Celoroční modulové domy získávají stále větší popularitu, a to zejména jako atraktivní alternativa pro vlastní bydlení. V době vysokých úrokových sazeb a obtížného získání hypotéky se stávají rozumným a praktickým řešením. Navíc jejich rychlá výstavba a možnost budoucího rozšíření představují další výhody. Ale jak je tiny house unikátní a kolik vlastně jednotlivé domy stojí? To vše si povíme v tomto článku, kde vám povíme, kde takové domky sehnat!
Sdílejte nás!
fb-share-icon

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *