4 výhody nábytku na míru

Koupili jste nemovitost a přemýšlíte, jak ji vybavíte? Je lepší český výrobce nábytku na míru, nebo klasický nábytek sériové výroby? Pojďme se společně podívat na ty největší výhody nábytku vyrobeného přímo na míru.

Přesnost

První výhodnou nábytku na míru, která stojí za zmínku, je přesnost. Každý pokoj je jiný a ne všude lze umístit sériově vyráběný nábytek. Zjednodušeně řečeno, do každé místnosti nepadne konfekční nábytek – zejména pokud máte atypický domov, kde třeba nejsou přesné úhly, nebo rovné stěny. Obzvláště složité je to s kuchyněmi. Sektorové kuchyně vyžadují přesné napojení vody i elektriky. V takovém komplikovaném případě se nábytek na míru jistě vyplatí. Ušetříte si spoustu času, peněz i nervů.

Kvalita a pohodlí

Když si koupíte skříňku z velkoobchodů a doma ji rozbalíte, jistě si každý z nás dokáže živě představit tu spoustu různých součástek a šroubků. Pokud se vám přeci jen podaří podle dosti pochybného návodu celou skříňku postavit, budete se bát se o ni opřít, aby vám náhodou nespadla. Nic z toho se vám s nábytkem na míru nestane. Řemeslníci přijdou k vám domů a vše smontují – sami. Nejde srovnávat ani kvalitu. U nábytku na míru je obvykle nesrovnatelně vyšší.

nábytek na míru

Originální design

Rozčiluje vás, že váš soused si může koupit stejnou postel, jako máte vy? Ani tohle se vám s nábytkem vyrobeným na míru nestane. Každý kus je originál a vy sami si můžete určit jeho design. Můžete si zvolit materiál, barvu, i tvar – zkrátka, nábytek může být přesně takový, jaký si ho vysníte.

Cena

Pokud si myslíte, že cena nábytku na míru je o dost vyšší, máme pro vás dobrou zprávu – nemusí to tak být. V mnoha případech je cena stejná, nebo dokonce i nižší nežli u nábytku běžně komerčně prodávaného. Neplatíte totiž značku, prodavače v prodejnách, mezistátní dopravu a další položky. Zkrátka, nechat si nábytek vyrobit na míru, se může vyplatit i finančně.

 • Gurmánský dárek z italských rodinných farem
  Ve světě, kde se věnuje stále větší pozornost původu potravin a autenticitě chutí, se prémiový olivový olej a kvalitní nakládané olivy z malých rodinných farem v Itálii jeví jako dokonalý dárek pro milovníky gurmánských požitků a zdravého životního stylu. Tato kombinace představuje nejen kulinářský zážitek, ale také ztělesnění italské pohostinnosti a tradice.
 • Vyrazte na nezapomenutelný oběd v jarní přírodě
  Jaro je obdobím nových začátků, probouzení přírody a také ideálním časem pro výlety do nádherných koutů naší planety. Čerstvý vzduch, zelenající se lesy a průzračně modrá obloha nad hlavou lákají k objevování neznámých stezek a k užívání si venkovních aktivit v plných doušcích. A co by mohlo být lepším způsobem, jak si tyto chvíle užít, než s nezapomenutelným obědem v srdci přírody? V tomto článku vám představíme, jak si můžete tento zážitek užít na maximum, a to díky kvalitnímu outdoorovému vybavení značky Keith a nejrůznějším vychytávkám.
 • Proč si dopřát terapii? Cesta k psychické pohodě a sebepoznání
  V dnešní uspěchané době se stále více klade důraz na fyzické zdraví, ale psychická stránka bývá často opomíjena. Mnoho lidí se mylně domnívá, že terapie je určena pouze pro ty, kteří se potýkají s vážnými psychickými problémy. Opak je ale pravdou. Pravidelná setkávání s terapeutem vám může přinést mnoho benefitů, ať už procházíte náročným obdobím, nebo chcete jednoduše lépe porozumět sami sobě.
 • Celoroční modulové domy: Zajímavý trend v bydlení
  Celoroční modulové domy získávají stále větší popularitu, a to zejména jako atraktivní alternativa pro vlastní bydlení. V době vysokých úrokových sazeb a obtížného získání hypotéky se stávají rozumným a praktickým řešením. Navíc jejich rychlá výstavba a možnost budoucího rozšíření představují další výhody. Ale jak je tiny house unikátní a kolik vlastně jednotlivé domy stojí? To vše si povíme v tomto článku, kde vám povíme, kde takové domky sehnat!
Sdílejte nás!
fb-share-icon

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *