4 výhody nábytku na míru

Koupili jste nemovitost a přemýšlíte, jak ji vybavíte? Je lepší český výrobce nábytku na míru, nebo klasický nábytek sériové výroby? Pojďme se společně podívat na ty největší výhody nábytku vyrobeného přímo na míru.

Přesnost

První výhodnou nábytku na míru, která stojí za zmínku, je přesnost. Každý pokoj je jiný a ne všude lze umístit sériově vyráběný nábytek. Zjednodušeně řečeno, do každé místnosti nepadne konfekční nábytek – zejména pokud máte atypický domov, kde třeba nejsou přesné úhly, nebo rovné stěny. Obzvláště složité je to s kuchyněmi. Sektorové kuchyně vyžadují přesné napojení vody i elektriky. V takovém komplikovaném případě se nábytek na míru jistě vyplatí. Ušetříte si spoustu času, peněz i nervů.

Kvalita a pohodlí

Když si koupíte skříňku z velkoobchodů a doma ji rozbalíte, jistě si každý z nás dokáže živě představit tu spoustu různých součástek a šroubků. Pokud se vám přeci jen podaří podle dosti pochybného návodu celou skříňku postavit, budete se bát se o ni opřít, aby vám náhodou nespadla. Nic z toho se vám s nábytkem na míru nestane. Řemeslníci přijdou k vám domů a vše smontují – sami. Nejde srovnávat ani kvalitu. U nábytku na míru je obvykle nesrovnatelně vyšší.

nábytek na míru

Originální design

Rozčiluje vás, že váš soused si může koupit stejnou postel, jako máte vy? Ani tohle se vám s nábytkem vyrobeným na míru nestane. Každý kus je originál a vy sami si můžete určit jeho design. Můžete si zvolit materiál, barvu, i tvar – zkrátka, nábytek může být přesně takový, jaký si ho vysníte.

Cena

Pokud si myslíte, že cena nábytku na míru je o dost vyšší, máme pro vás dobrou zprávu – nemusí to tak být. V mnoha případech je cena stejná, nebo dokonce i nižší nežli u nábytku běžně komerčně prodávaného. Neplatíte totiž značku, prodavače v prodejnách, mezistátní dopravu a další položky. Zkrátka, nechat si nábytek vyrobit na míru, se může vyplatit i finančně.

Sdílejte nás!
fb-share-icon

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *