Moderní koupelna podle aktuálních trendů pro rok 2022

Toužíte po moderní koupelně, která odpovídá aktuálním trendům? Přinášíme vám několik tipů, kterými se můžete při zařizování nové koupelny inspirovat. Pokud vás klasika již trochu nudí, máme pro vás dobrou zprávu – moderní trendy přejí odvážným. Nebojte se vsadit na netradiční koupelnové barvy a přeměnit tak tuto místnost na božské lázně.

Sprcha nebo vana? Hlavně ať je stylová

Nezáleží na tom, zda jste zastánci sprchových koutů nebo van. Až si budete vybírat sprchové sety zaměřte se na jejich barvu. Chromové sprchové hadice a vanové baterie jsou klasika, ale netoužíte se trochu odvázat? Pokud se chcete řídit trendy roku 2022 pořiďte si černé nebo zlaté sprchové sety, které ale samozřejmě slaďte se zbytkem koupelny.

Slaďte barvy v koupelně

Černou a zlatou barvu do své koupelny zakomponujete velmi snadno. Stačí se rozhodnout, do jakého stylu chcete svou koupelnu ladit. Láká vás retro, vintage, minimalismus, hra s kontrasty nebo přímořský styl? Jakmile se pro netradiční barvu sprchového setu rozhodnete, ujistěte se, že se vyskytuje v koupelně také na obkladech nebo třeba doplňcích. Jak černou, tak i zlatou barvu, nezapomeňte zkombinovat s dalšími vhodnými odstíny. Skvěle funguje kombinace bílé a černé a zlaté a šedé.

nová koupelna

Vsaďte na kvalitu

Při výběru koupelnového vybavení dbejte na kvalitu. Aby vám zařízení koupelny vydrželo co nejdéle, nakupte jej pouze u prověřených prodejců. Příklad spolehlivého prodejce koupelnového vybavení je online obchod HeavenShop.cz. Již podle jeho názvu je zcela zřejmé, že v tomto e-shopu najdete veškeré doplňky a vybavení do koupelny, které ji přemění v nebeskou místnost.

Při zařizování své koupelny snů nenásledujte slepě nejnovější trendy, ale pokuste se je přizpůsobit svým preferencím. Koupelna pro vás musí být totiž hlavně praktická a musíte se v ní cítit příjemně.

Sdílejte nás!
fb-share-icon

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *