Stále nevíte kam na dovolenou? Ubytování Milovice vás nadchne!

Chcete jet i letos na rodinnou dovolenou, ale bojíte se vycestovat? Nezoufejte! V České republice je nádherně a určitě budete nadšení! Ubytování Milovice spojuje krásné ubytování, čistou přírodu i příznivé ceny.

Během současné situace se řada rodin rozhodla netrávit letošní dovolenou v zahraničí, ale v České republice. Pokud i Vy patříte právě k této skupince lidí, ale stále nevíte, kam s rodinnou vyrazit, máme pro Vás skvělý tip! Hotel Milovice Vás překvapí příjemným prostředím, přívětivými cenami i nádherným okolím!

Ubytování

Penzion Milovice nabízí více možností ubytování. Mezi dva základní typy patří apartmány a klasické pokoje. Díky tomu se můžete svobodně rozhodnout, jestli si na dovolené chcete vařit sami a ušetřit tak pár Korun, nebo si raději s celou rodinou zajdete do restaurace, která je součástí celého komplexu.

Jak apartmány, tak pokoje jsou moderně a stylově vybavené. Na každém pokoji máte k dispozici své sociální zařízení, televizi a klimatizaci. Za drobný příplatek si můžete na pokoj objednat další služby, jako například dětskou postýlku, nebo trezor. A co je na tom všem nejlepší? Ceny jsou velmi přívětivé, nenecháte tak za rodinnou dovolenou majlant.

Ubytování Milovice

Služby hotelu

Ubytování Lysá nad Labem nabízí celou řadu služeb, které mohou návštěvníci využít. Najdete zde klasické služby jako je například půjčovna kol, dětské hřiště, venkovní gril, posezení na terase či venkovní bar. Nicméně mezi hlavní (a nejoblíbenější) lákadla patří především půjčovna čtyřkolek, bugin a elektrických i klasických koloběžek.

Okolí

Na své si přijdou i milovníci turistiky. Ubytování Benátky nad Jizerou se nachází v blízkosti mnoha přírodních lákadel. Velmi oblíbený je nejstarší český skanzen, který se nachází v Přerově nad Labem a centrum řemesel a bylinných zahrad Botanicus.

Cyklisté mohou využít i rozsáhlé sítě cyklotras a zavítat do historického centra Nymburku a Brandýsa. Za návštěvu stojí i muzeum automobilů v Mladé Boleslavi. Zkrátka možností, kam vyrazit je celá řada, můžete si tak být jistí, že nudit se nebudete!

 • Kdy zavolat elektro pohotovost?
  Ne nadarmo se říká, že s vodou a elektřinou by se nemělo zahrávat a u elektřiny, to platí dvojnásob. Víte, kdy je potřeba zavolat profesionály a kdy nikoliv?
 • Co jsou kalibry a jaké mají využití?
  Víte, co jsou to kalibrační zařízení, jaké mají základní druhy, jaký je jejich výrobní materiál a jak se s nimi zachází? Rádi vám poradíme.
 • Výhody výkupu starých aut
  Už dlouho máte na svém pozemku zaparkovaný starý vůz a chcete se ho nyní zbavit? Pokud ano, tak zvolte výkup aut za hotové, rozhodně se vyplatí.
 • Dárek k narození miminka, víte jaký vybrat?
  Co dát mamince k narození dítěte? Poradíme vám nejlepší dárek! Jsou to šperky, pamětní mince, nebo něco jiného?
Sdílejte nás!
fb-share-icon

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *