Způsoby použití multifunkčního šátku

Dostali jste multifunkční šátek, ale tak nějak tápete v jeho používání? Hodí se na sport, vycházky, nebo jako módní doplněk? Pokud si i vy kladete tyto otázky, jste tu na správném místě. Poradíme vám nejčastější způsoby používání, ale i situace, ve kterých budete vděční, že jeden šátek také vlastníte. Zkrátka, multifunkční šátky s vlastním potiskem si zamilujete.

Použití multifunkčního šátku, aneb jak šátek nosit

Dostali jste kus látky, který připomíná plátěný tunel a zjistili jste, že vlastně vůbec nevíte, jak jej máte použít? Tady máte ty nejčastější způsoby nošení:

 1. Gumička do vlasů – pokud máte husté vlasy, jistě víte, že sehnat pevnou gumičku je velký problém. Co takhle zkusit své vlasy zkrotit pomocí šátku?
 2. Kukla pod lyžařskou helmu – každý lyžař ví, jak může být nepříjemné nosit helmu. Skoncujte s propocenou helmou i vytrhanými vlasy a začněte používat kuklu.
 3. Čelenka – rádi běháte? Výborně! Použijte multifunkční šátek jako čelenku a už nikdy vám v zimě při běhání nebudou mrznout uši.
 4. Šála – klasickou šálu zná snad každý, netřeba tak další komentář, snad jen ten že multifunkční šátek použitý jako šála, příjemně obepne krk a studený vítr nemá šanci proniknout pod oblečení.
 5. Šátek – máte málo vlasů a sluníčko vám často spálí hlavu? Co takhle si tento multifunkční šátek uvázat jako jakýkoliv jiný šátek a chránit svoji pokožku před sluníčkem?

Kam nosit multifunkční šátky

Ptáte se, kam podle etikety můžete nosit multifunkční šátky s potiskem? Odpověď je jasná – téměř kamkoliv. Hodně záleží na barevném motivu a způsobu nošení, nicméně etiketa umožňuje nošení tohoto druhu doplňku kamkoliv. Ačkoliv nutno podotknout, že do divadla, na ples, nebo další honosné události se příliš nehodí – zejména pak extravagantní barevné motivy. Ovšem pokud si šátek vezmete do kina, obchodu, školy, či do práce, určitě nešlápnete vedle. Nejčastěji se však používá během sportovních aktivit – a to od lyžování, přes běhání až po jízdu na kole.

multifunkční šátky s vlastním potiskem
 • Gurmánský dárek z italských rodinných farem
  Ve světě, kde se věnuje stále větší pozornost původu potravin a autenticitě chutí, se prémiový olivový olej a kvalitní nakládané olivy z malých rodinných farem v Itálii jeví jako dokonalý dárek pro milovníky gurmánských požitků a zdravého životního stylu. Tato kombinace představuje nejen kulinářský zážitek, ale také ztělesnění italské pohostinnosti a tradice.
 • Vyrazte na nezapomenutelný oběd v jarní přírodě
  Jaro je obdobím nových začátků, probouzení přírody a také ideálním časem pro výlety do nádherných koutů naší planety. Čerstvý vzduch, zelenající se lesy a průzračně modrá obloha nad hlavou lákají k objevování neznámých stezek a k užívání si venkovních aktivit v plných doušcích. A co by mohlo být lepším způsobem, jak si tyto chvíle užít, než s nezapomenutelným obědem v srdci přírody? V tomto článku vám představíme, jak si můžete tento zážitek užít na maximum, a to díky kvalitnímu outdoorovému vybavení značky Keith a nejrůznějším vychytávkám.
 • Proč si dopřát terapii? Cesta k psychické pohodě a sebepoznání
  V dnešní uspěchané době se stále více klade důraz na fyzické zdraví, ale psychická stránka bývá často opomíjena. Mnoho lidí se mylně domnívá, že terapie je určena pouze pro ty, kteří se potýkají s vážnými psychickými problémy. Opak je ale pravdou. Pravidelná setkávání s terapeutem vám může přinést mnoho benefitů, ať už procházíte náročným obdobím, nebo chcete jednoduše lépe porozumět sami sobě.
 • Celoroční modulové domy: Zajímavý trend v bydlení
  Celoroční modulové domy získávají stále větší popularitu, a to zejména jako atraktivní alternativa pro vlastní bydlení. V době vysokých úrokových sazeb a obtížného získání hypotéky se stávají rozumným a praktickým řešením. Navíc jejich rychlá výstavba a možnost budoucího rozšíření představují další výhody. Ale jak je tiny house unikátní a kolik vlastně jednotlivé domy stojí? To vše si povíme v tomto článku, kde vám povíme, kde takové domky sehnat!
Sdílejte nás!
fb-share-icon

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *