Způsoby použití multifunkčního šátku

Dostali jste multifunkční šátek, ale tak nějak tápete v jeho používání? Hodí se na sport, vycházky, nebo jako módní doplněk? Pokud si i vy kladete tyto otázky, jste tu na správném místě. Poradíme vám nejčastější způsoby používání, ale i situace, ve kterých budete vděční, že jeden šátek také vlastníte. Zkrátka, multifunkční šátky s vlastním potiskem si zamilujete.

Použití multifunkčního šátku, aneb jak šátek nosit

Dostali jste kus látky, který připomíná plátěný tunel a zjistili jste, že vlastně vůbec nevíte, jak jej máte použít? Tady máte ty nejčastější způsoby nošení:

  1. Gumička do vlasů – pokud máte husté vlasy, jistě víte, že sehnat pevnou gumičku je velký problém. Co takhle zkusit své vlasy zkrotit pomocí šátku?
  2. Kukla pod lyžařskou helmu – každý lyžař ví, jak může být nepříjemné nosit helmu. Skoncujte s propocenou helmou i vytrhanými vlasy a začněte používat kuklu.
  3. Čelenka – rádi běháte? Výborně! Použijte multifunkční šátek jako čelenku a už nikdy vám v zimě při běhání nebudou mrznout uši.
  4. Šála – klasickou šálu zná snad každý, netřeba tak další komentář, snad jen ten že multifunkční šátek použitý jako šála, příjemně obepne krk a studený vítr nemá šanci proniknout pod oblečení.
  5. Šátek – máte málo vlasů a sluníčko vám často spálí hlavu? Co takhle si tento multifunkční šátek uvázat jako jakýkoliv jiný šátek a chránit svoji pokožku před sluníčkem?

Kam nosit multifunkční šátky

Ptáte se, kam podle etikety můžete nosit multifunkční šátky s potiskem? Odpověď je jasná – téměř kamkoliv. Hodně záleží na barevném motivu a způsobu nošení, nicméně etiketa umožňuje nošení tohoto druhu doplňku kamkoliv. Ačkoliv nutno podotknout, že do divadla, na ples, nebo další honosné události se příliš nehodí – zejména pak extravagantní barevné motivy. Ovšem pokud si šátek vezmete do kina, obchodu, školy, či do práce, určitě nešlápnete vedle. Nejčastěji se však používá během sportovních aktivit – a to od lyžování, přes běhání až po jízdu na kole.

multifunkční šátky s vlastním potiskem
Sdílejte nás!
fb-share-icon

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *