Jak vybrat dobrý tetovací salón?

Rozhodli jste se, že byste si chtěli nechat udělat nějaké tetování, ale nevíte, podle čeho se vybrat ten správný tetovací salón a tatéra? Přeci jen když do vyhledávače napíšete například klíčové slovo tetovací studio Praha, dostanete celou řadu výsledků. Jak tedy vybrat ten nejlepší salón? Máme pro vás několik rad, které vám ve vašem výběru pomohou.

Recenze

Asi nejlepší reklamou jsou spokojení zákazníci. Proto byste si i vy u jednotlivých tetovacích salónů měli prohlédnout jednotlivé recenze zákazníků. Najdete zde nejen to, jaké bylo chování personálu, ale například i to, jestli bylo v salónu čisto, jestli domluva probíhala profesionálně, a hlavně to, zda byli návštěvníci spokojeni s výsledným tetováním.

Cena

Vybírat si tetovací salón podle nejnižší ceny? Tak na to opravdu rychle zapomeňte! Tetování budete na svém těle nosit po zbytek života, opravdu tedy není vhodné vybírat tetovací studio podle nízké ceny. Naopak vyšší cena může být ukazatelem kvalitních služeb s důrazem na pravidelnou hygienu.

Návštěva

Před samotným tetováním je dobré jít se osobně do tetovacího studia podívat a domluvit se na podrobnostech. Ano, víme, že v dnešní době se vše řeší přes email, ale věřte nám, že není nad prvotní osobní návštěvu. Nejenže se seznámíte s tatérem, který vám může rovnou říct, zda vaše požadavky na tetování jsou reálné, či nikoliv, ale můžete si to zde i důkladně porozhlédnout. Dobře se dívejte a všímejte si toho, jak salón vypadá. Samozřejmě je dobré, když je salón nově a moderně vybavený, ale není to nejdůležitější. Dobře si všímejte toho, zda je pečlivě uklizeno, nebo třeba toho, jak se skladují tetovací jehly a barvy.

tetovací salon Praha Unholy

Tatéři

Každý výborný tetovací salón veřejně prezentuje i své tatéry a nebojí se je na svých webových stránkách řádně představit. Můžete se tak právě zde dočíst například o zkušenostech jednotlivých tatérů a jejich práci. Navíc, velmi často jsou zde vystaveny fotografie již hotových tetování, máte tak možnost si udělat dobrý obrázek o tom, jaký styl tetování od jednotlivých tatérů čekat.

Pokud byste se nás zeptali, jaký tetovací salón vám doporučujeme, stáli bychom před nelehkou otázkou. Skvělých salónů je po celé České republice nespočet. Nicméně kdybychom měli zvolit jeden jediný, vybrali bychom tetovací salon Praha Unholy. Proč? Podívejte se na jejich webové stránky, nechte se tetovat a posuďte sami.

Máte osobní zkušenost s tímto salónem? Určitě budeme rádi, pokud se s námi o ni podělíte.

 • Kdy zavolat elektro pohotovost?
  Ne nadarmo se říká, že s vodou a elektřinou by se nemělo zahrávat a u elektřiny, to platí dvojnásob. Víte, kdy je potřeba zavolat profesionály a kdy nikoliv?
 • Co jsou kalibry a jaké mají využití?
  Víte, co jsou to kalibrační zařízení, jaké mají základní druhy, jaký je jejich výrobní materiál a jak se s nimi zachází? Rádi vám poradíme.
 • Výhody výkupu starých aut
  Už dlouho máte na svém pozemku zaparkovaný starý vůz a chcete se ho nyní zbavit? Pokud ano, tak zvolte výkup aut za hotové, rozhodně se vyplatí.
 • Dárek k narození miminka, víte jaký vybrat?
  Co dát mamince k narození dítěte? Poradíme vám nejlepší dárek! Jsou to šperky, pamětní mince, nebo něco jiného?
Sdílejte nás!
fb-share-icon

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *