„Pasta“ v čele s Matthewsem, jako nejlepší aktuální střelci NHL

Je tu 22. 2. 2020 a od posledního článku jsme se zase trošku v NHL posunuli. Ať už v tabulce kanadských bodů, tak samozřejmě v našich oblíbených střelcích. Pár zápasů se odehrálo a nejlepší střelci NHL se moc nepromíchali. No a kdo jiný by mohl kralovat, než náš oblíbený David Pastrňák a Auston Matthews, kteří si zaslouženě dělí první příčku naší tabulky.

Vývoj NHL

Společně mají oba tito hráči nastřílených 43 branek a v dnešním ranním kole se rozhodně, zda se tabulka střelců změní a konečně bude na výsluní pouze jeden hráč. NHL má jedinečnou vlastnost a proto jí dělá nejlepší ligou na Světě a to je to, že vždy dokáže překvapit a to se může stát i v dnešním večeru, kdy hraje také tým Washingtonu proti New Jersey Devils.

Na prvním místě se může ocitnout náš třetí hrdina z Ruska Alexander Ovečkin. Ten je sice momentálně na 3. místě, ale od prvního místa ho dělí pouze 2 body, které mu scházejí na prvního „Pastu“ a Matthewse. Třeba dnes tvrďák Ovečkin ukáže něco ze svých nádherných kousků a předvede nám hokej, ve kterým se blýskne hattrickem a předběhne svoje dva kolegy, pokud však nestřelí ani jeden branku.

Sice se nyní tým Washingtonu trošku trápí, protože v posledních 3 zápasech prohrál s toho jednou v prodloužení proti Montrealu, ale snad překvapí a konečně zvrátí výhru na svojí stranu. Momentálně drží nádhernou 4. příčku v tabulce oproti Montrealu, který je nyní na 14. místě ve Východní konferenci, jako Washington. 1. místo naší tabulky, patří zaslouženě Bostonu s 90. body a to samozřejmě díky „Pastovi“, který žene celý tým dopředu, společně se spoluhráči Bergeronem, Marchandem nebo třeba Coylem. Tým, však vede o pouhých 5 bodů, takže dvě prohry je o první příčku mohou připravit a na prvním místě by s tak mohla ocitnout Tampa Bay s aktuálními 85 body.

nejlepší střelci NHL Auston Matthews, David Pastrňák

Nezbývá, než všem popřát hodně sportovní zábavy a hlavně kvalitního hokeje, který nám dnešní doba nabízí. Samozřejmě přejeme našemu favoritovi, ať střelí co nejvíce gólů a přispěje k výhře Bostonu nad Vancouverem a přiblíží se k vysněnému Stanley copu, který jím smolně už nějaký rok uniká.

Další zdroje

 • Gurmánský dárek z italských rodinných farem
  Ve světě, kde se věnuje stále větší pozornost původu potravin a autenticitě chutí, se prémiový olivový olej a kvalitní nakládané olivy z malých rodinných farem v Itálii jeví jako dokonalý dárek pro milovníky gurmánských požitků a zdravého životního stylu. Tato kombinace představuje nejen kulinářský zážitek, ale také ztělesnění italské pohostinnosti a tradice.
 • Vyrazte na nezapomenutelný oběd v jarní přírodě
  Jaro je obdobím nových začátků, probouzení přírody a také ideálním časem pro výlety do nádherných koutů naší planety. Čerstvý vzduch, zelenající se lesy a průzračně modrá obloha nad hlavou lákají k objevování neznámých stezek a k užívání si venkovních aktivit v plných doušcích. A co by mohlo být lepším způsobem, jak si tyto chvíle užít, než s nezapomenutelným obědem v srdci přírody? V tomto článku vám představíme, jak si můžete tento zážitek užít na maximum, a to díky kvalitnímu outdoorovému vybavení značky Keith a nejrůznějším vychytávkám.
 • Proč si dopřát terapii? Cesta k psychické pohodě a sebepoznání
  V dnešní uspěchané době se stále více klade důraz na fyzické zdraví, ale psychická stránka bývá často opomíjena. Mnoho lidí se mylně domnívá, že terapie je určena pouze pro ty, kteří se potýkají s vážnými psychickými problémy. Opak je ale pravdou. Pravidelná setkávání s terapeutem vám může přinést mnoho benefitů, ať už procházíte náročným obdobím, nebo chcete jednoduše lépe porozumět sami sobě.
 • Celoroční modulové domy: Zajímavý trend v bydlení
  Celoroční modulové domy získávají stále větší popularitu, a to zejména jako atraktivní alternativa pro vlastní bydlení. V době vysokých úrokových sazeb a obtížného získání hypotéky se stávají rozumným a praktickým řešením. Navíc jejich rychlá výstavba a možnost budoucího rozšíření představují další výhody. Ale jak je tiny house unikátní a kolik vlastně jednotlivé domy stojí? To vše si povíme v tomto článku, kde vám povíme, kde takové domky sehnat!
Sdílejte nás!
fb-share-icon

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *