Philadelphia Flyers útočí na vrchol tabulky

Philadelphia Flyers v posledních zápasech dokazuje svoji neuvěřitelnou sílu a potenciál jít po vítězství. Tým si drží úžasnou bilanci, kterou jim může závidět, pomalu každý tým v NHL a tím je krásných 7 vyhraných zápasů v řadě. Pokud nebudeme počítat jednu výhru v prodloužením na ledě Columbusu (3:4), vše vyhráli v čisté základní době a momentálně jsou na 4 příčce ve východní konferenci, kterou vede Boston s 96 body a náskokem 9 bodů od Tampy.

Tým s Jakubem Voráčkem si v poslední době vede náramně, momentálně má jejich tým krásných 85 bodů a schází jim pouhý bod na Washington, který drží 3 příčku s Alexandrem Ovechkinem a Jakubem Vránou. Jakub Voráček se po ne moc vydařeným začátku soutěže vrací do svých kolejí a v posledních třech zápasech dokázal nasbírat neuvěřitelných 7 kanadských bodů.

Momentálně v letošní sezoně nasbíral, Jakub Voráček 53 kanadských bodů s toho střelil 12 branek a asistoval u 41 zásahů. V Philadelphii se poprvé ukázal v roce 2011/2012, kdy se s nimi však ještě na krátký čas rozloučil a přestoupil do KHL pod kluk Lev Praha (zanikl v roce 2014), kde odehrál pouhých 23 zápasů a vrátil se pod Philadelphii, kde působí od roku 2012 až do současnosti.

Vrcholový výkon odehrál v sezóně 2017/2018 kdy dokázal nasbírat neuvěřitelných 88 kanadských bodů, v této sezóně vstřelil 20 branek a u 68 asistoval. Snad se tento český rodák bude motivovat z jeho nejlepší sezóny u Flyers a pokoří jeho životní skóre.

Philadelphia Flyers

Nezbývá, nic jiného, než držet palce našemu rodákovi, ať pokračuje se svým týmem v dalších výhrách a dokáže se prosadit i v samotném závěru NHL a poprat se o vysněný Stanley Cup, na který Tým Philadelphia Flyers už čeká desítky let. Ten vyhráli naposledy v roce 1973-1975, kdy se jim tento triumf podařilo získat dvakrát po sobě, což už jenom horko těžko někdy v téhle prestižní soutěži zlomí.

Další zdroje

 • Gurmánský dárek z italských rodinných farem
  Ve světě, kde se věnuje stále větší pozornost původu potravin a autenticitě chutí, se prémiový olivový olej a kvalitní nakládané olivy z malých rodinných farem v Itálii jeví jako dokonalý dárek pro milovníky gurmánských požitků a zdravého životního stylu. Tato kombinace představuje nejen kulinářský zážitek, ale také ztělesnění italské pohostinnosti a tradice.
 • Vyrazte na nezapomenutelný oběd v jarní přírodě
  Jaro je obdobím nových začátků, probouzení přírody a také ideálním časem pro výlety do nádherných koutů naší planety. Čerstvý vzduch, zelenající se lesy a průzračně modrá obloha nad hlavou lákají k objevování neznámých stezek a k užívání si venkovních aktivit v plných doušcích. A co by mohlo být lepším způsobem, jak si tyto chvíle užít, než s nezapomenutelným obědem v srdci přírody? V tomto článku vám představíme, jak si můžete tento zážitek užít na maximum, a to díky kvalitnímu outdoorovému vybavení značky Keith a nejrůznějším vychytávkám.
 • Proč si dopřát terapii? Cesta k psychické pohodě a sebepoznání
  V dnešní uspěchané době se stále více klade důraz na fyzické zdraví, ale psychická stránka bývá často opomíjena. Mnoho lidí se mylně domnívá, že terapie je určena pouze pro ty, kteří se potýkají s vážnými psychickými problémy. Opak je ale pravdou. Pravidelná setkávání s terapeutem vám může přinést mnoho benefitů, ať už procházíte náročným obdobím, nebo chcete jednoduše lépe porozumět sami sobě.
 • Celoroční modulové domy: Zajímavý trend v bydlení
  Celoroční modulové domy získávají stále větší popularitu, a to zejména jako atraktivní alternativa pro vlastní bydlení. V době vysokých úrokových sazeb a obtížného získání hypotéky se stávají rozumným a praktickým řešením. Navíc jejich rychlá výstavba a možnost budoucího rozšíření představují další výhody. Ale jak je tiny house unikátní a kolik vlastně jednotlivé domy stojí? To vše si povíme v tomto článku, kde vám povíme, kde takové domky sehnat!
Sdílejte nás!
fb-share-icon

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *