Zoo hry, jako nestárnoucí klasika, pro malé děti i dospělé!

Nejlepší zoo hry (nebo chcete-li budovatelské hry), se hledají velice těžko. Některé z nich mají sice grafiku na vysoké úrovni, ale zato se sekají. Jiné nemají zase příliš propracovaný příběh. Nežli se podíváme na přesný seznam těch nejlepších, pojďme se podívat, jak to celé začalo.

Fenomén budovatelských her odstartoval v roce 2001 Zoo Tycoon. Jednalo se o naprostý herní hit. Mnohé další PC hry se jej snažili napodobit, nicméně klasickou hru, kde za pomocí jednoduché grafiky a pravidle bylo možné vybudovat celou zoo, nic nepředčilo.

V následujících letech byla vydána řada novějších verzí. Navzájem se od sebe lišili propracovaností grafiky a herního příběhu. Velký rozdíl byl také ve zvířatech, které jste si mohli chovat. V některých bylo možné vybudovat zoo plnou dinosaurů, v jiné plnou ryb nebo třeba bájných stvoření. To, jaká verze s jakou grafikou byla nejlepší lze jen těžko říct. Asi každý má svoji oblíbenou, na kterou nedá za žádnou cenu dopustit.

Top 3 nejlepší zoo hry

Zoo Tycoon

Ať už si každý říká, co chce, Zoo Tycoon na první příčku zkrátka patří. Jedná se o nestárnoucí klasiku, ke které se nespočet hráčů velice rádo vrací i po letech zpět. Velkou výhodou je i to, že hru rozjedete téměř na každém dnešním počítači.

slov v zoo hře, budovatelské strategii

Planet Zoo

Na druhém místě se umístila novinka roku 2019. Jedná se o zoo budovatelskou hru, která nadchne všechny hráče svoji propracovanou grafikou a typickým příběhem. Jak už to u těchto her bývá, to zda chcete hrát volnou hru, či kampaň, je jen a jen na vás. Malou nevýhodou jsou trochu větší nároky na parametry vašeho počítače, radši si tedy před koupí ověřte, zda hru rozjedete i bez sekání.

My Free Zoo

Bezpochyby nejroztomilejší hrou, ve které budujete zoo je My Free Zoo. Všechny zvířátka jsou roztomilá a vytvořená přímo pro malé hráče. Vzhledem i k jednoduchým pravidlům, není problém, aby hru hráli děti již od útlého věku.

To jakou hru zvolíte, necháme jen na vás. Každopádně vám přejeme spoustu zábavy a mnoho hráčských úspěchů!

Další zoo hry

 • Gurmánský dárek z italských rodinných farem
  Ve světě, kde se věnuje stále větší pozornost původu potravin a autenticitě chutí, se prémiový olivový olej a kvalitní nakládané olivy z malých rodinných farem v Itálii jeví jako dokonalý dárek pro milovníky gurmánských požitků a zdravého životního stylu. Tato kombinace představuje nejen kulinářský zážitek, ale také ztělesnění italské pohostinnosti a tradice.
 • Vyrazte na nezapomenutelný oběd v jarní přírodě
  Jaro je obdobím nových začátků, probouzení přírody a také ideálním časem pro výlety do nádherných koutů naší planety. Čerstvý vzduch, zelenající se lesy a průzračně modrá obloha nad hlavou lákají k objevování neznámých stezek a k užívání si venkovních aktivit v plných doušcích. A co by mohlo být lepším způsobem, jak si tyto chvíle užít, než s nezapomenutelným obědem v srdci přírody? V tomto článku vám představíme, jak si můžete tento zážitek užít na maximum, a to díky kvalitnímu outdoorovému vybavení značky Keith a nejrůznějším vychytávkám.
 • Proč si dopřát terapii? Cesta k psychické pohodě a sebepoznání
  V dnešní uspěchané době se stále více klade důraz na fyzické zdraví, ale psychická stránka bývá často opomíjena. Mnoho lidí se mylně domnívá, že terapie je určena pouze pro ty, kteří se potýkají s vážnými psychickými problémy. Opak je ale pravdou. Pravidelná setkávání s terapeutem vám může přinést mnoho benefitů, ať už procházíte náročným obdobím, nebo chcete jednoduše lépe porozumět sami sobě.
 • Celoroční modulové domy: Zajímavý trend v bydlení
  Celoroční modulové domy získávají stále větší popularitu, a to zejména jako atraktivní alternativa pro vlastní bydlení. V době vysokých úrokových sazeb a obtížného získání hypotéky se stávají rozumným a praktickým řešením. Navíc jejich rychlá výstavba a možnost budoucího rozšíření představují další výhody. Ale jak je tiny house unikátní a kolik vlastně jednotlivé domy stojí? To vše si povíme v tomto článku, kde vám povíme, kde takové domky sehnat!
Sdílejte nás!
fb-share-icon

4 komentáře: „Zoo hry, jako nestárnoucí klasika, pro malé děti i dospělé!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *