Uprchlíci ve Francii rabují obchody

Uprchlíci v Řecku se stahují zpět do vnitrozemí Turecka. Nicméně nový problém se objevil ve Francii. Uprchlíci ve Francii rabují obchody a nedodržují karanténu!

Uprchlíci jsou již dlouhotrvající problém. Polovina planety se jim snaží pomoci, zatímco druhá polovina se snaží zabránit jim ve vstupu do jejich vlasti. Jedná se o celosvětovou krizi, se kterou se potýkají téměř všechny státy Evropy.

Uprchlíci v Řecku se stahují zpět do Turecka

V poslední době jsme vás informovali o střetech mezi Řeky a uprchlíky na hranicích. Nastávaly střety, kdy se řecká armáda snažila zabránit průchodu ilegálním uprchlíkům do Evropy. Nicméně v posledních dnech tlak uprchlíků polevil a postupně se vracejí do vnitrozemí Turecka.

Turci poslali řadu autobusů a investovali finanční prostředky do přemístění migrantů zpět do vnitrozemí. Pro tyto občany, kteří v Evropě hledali nový domov, celá akce dopadla fiaskem. Zjistili, že Řecké hranice jsou hlídány velice tvrdě (Česká republika poslala na pomoc osm policistů) a prorazit přes ně se jim zkrátka nepodaří. Své v polevení útoku hraje i koronavirová krize. Zkrátka uprchlíci zjistili, že na probourávání hranic a vyjednávání opravdu není vhodná doba. Navíc se ukázalo, že ani oni se této nemoci nevyhnou. Navíc v uprchlických táborech hrozní nekontrolovatelné šíření nemoci.

uprchlíci ve Francii

Uprchlíci ve Francii rabují obchody a napadají policisty

Tak jako všichni ostatní lidi, kteří se dostali s koronavirem do kontaktu, mají i uprchlíci povinnost držet karanténu. Zároveň mají taktéž povinnost dodržovat nařízení vlády (jako všichni ostatní občané) a dodržovat základní hygienická pravidla, nevycházet z domu a zdržet se zbytečného kontaktu s lidmi. Nicméně právě karanténa a dodržování pořádku je problém uprchlíků ve Francii. Právě odtud se v poslední době vynořily videa, na kterých jsou vidět migranti, kteří rabují obchody, napadají policisty a nedodržují karanténu.

Odkaz na videa a vyjádření francouzské vlády naleznete zde:

Pokud by se tyto informace ukázaly jako pravdivé, mohlo by se jedna o velký problém. Pokud chceme pandemii koronaviru zastavit, potřebujeme se všichni chovat zodpovědně a nebrat doporučení vlády na lehkou váhu.

Další dostupné informace o této problematice naleznete například zde:

 • Gurmánský dárek z italských rodinných farem
  Ve světě, kde se věnuje stále větší pozornost původu potravin a autenticitě chutí, se prémiový olivový olej a kvalitní nakládané olivy z malých rodinných farem v Itálii jeví jako dokonalý dárek pro milovníky gurmánských požitků a zdravého životního stylu. Tato kombinace představuje nejen kulinářský zážitek, ale také ztělesnění italské pohostinnosti a tradice.
 • Vyrazte na nezapomenutelný oběd v jarní přírodě
  Jaro je obdobím nových začátků, probouzení přírody a také ideálním časem pro výlety do nádherných koutů naší planety. Čerstvý vzduch, zelenající se lesy a průzračně modrá obloha nad hlavou lákají k objevování neznámých stezek a k užívání si venkovních aktivit v plných doušcích. A co by mohlo být lepším způsobem, jak si tyto chvíle užít, než s nezapomenutelným obědem v srdci přírody? V tomto článku vám představíme, jak si můžete tento zážitek užít na maximum, a to díky kvalitnímu outdoorovému vybavení značky Keith a nejrůznějším vychytávkám.
 • Proč si dopřát terapii? Cesta k psychické pohodě a sebepoznání
  V dnešní uspěchané době se stále více klade důraz na fyzické zdraví, ale psychická stránka bývá často opomíjena. Mnoho lidí se mylně domnívá, že terapie je určena pouze pro ty, kteří se potýkají s vážnými psychickými problémy. Opak je ale pravdou. Pravidelná setkávání s terapeutem vám může přinést mnoho benefitů, ať už procházíte náročným obdobím, nebo chcete jednoduše lépe porozumět sami sobě.
 • Celoroční modulové domy: Zajímavý trend v bydlení
  Celoroční modulové domy získávají stále větší popularitu, a to zejména jako atraktivní alternativa pro vlastní bydlení. V době vysokých úrokových sazeb a obtížného získání hypotéky se stávají rozumným a praktickým řešením. Navíc jejich rychlá výstavba a možnost budoucího rozšíření představují další výhody. Ale jak je tiny house unikátní a kolik vlastně jednotlivé domy stojí? To vše si povíme v tomto článku, kde vám povíme, kde takové domky sehnat!
Sdílejte nás!
fb-share-icon

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *