Jaké jsou výhody spolupráce s realitní kanceláří?

Každý z nás se během let ocitne v situaci, kdy prodává svůj dům, nebo naopak si nějaký chce koupit. Taktéž všichni známe stresy, které jsou s celým procesem spojené. Pokud do internetového vyhledavače napíšete heslo marketingová agentura, vyběhne vám například RE/MAX Elite Reality 2 a nespočet dalších výsledků. Pojďme se tedy společně podívat na výhody a kvality těchto kanceláří.

Výhody realitní kanceláře

Chystáte se v blízké době dát na trh svoji vlastní nemovitost a přemýšlíte nad tím, zda je lepší zvolit prodej svépomocí, nebo díky realitní agentuře? Pokud ano, zde jsou ty největší výhody najmutí realitní kanceláře.

Bezstarostnost a úspora času

Dělá vám starosti zařízení všech potřebných papírů? Nemusí! Dobrá reklamní kancelář obstará všechno za vás – kupní smlouvu, smlouvu o úschově, právníka… Zkrátka všechny dokumenty, které budete k prodeji potřebovat – a jistě si dokážete sami snadno spočítat, kolik času ušetříte. Příkladem takové profesionální kanceláře, na kterou se můžete spolehnout, je karviná realitní kancelář.

realitní kancelář

Bezpečnost

Bojíte se, že vás kupující podfoukne? Díky realitní kanceláři tuto starost můžete hodit za hlavu. Veškeré smlouvy (jak již bylo zmíněno), za vás obstará třetí a nezaujatá strana. V zájmu realitní kanceláře opravdu není dělat podvody, ale naopak uskutečnit férový obchod.

Garance nejlepší nabídky

Garance nejvyšší nabídky je poslední a zároveň i největší výhodou. Pokud sami nemáte s prodejem nemovitostí zkušenosti, je velmi pravděpodobné, že se vám nepodaří nabídku dostat mezi širokou veřejnost. Realitní kancelář má své propagační kanály a speciálně vyčleněné prostředky na propagaci jednotlivých nemovitostí. Vaši nabídku tak uvidí opravdu všichni potencionální kupci. Kromě toho, pokud se najde více zájemců, je realitka schopná udělat i aukci. Můžete si tak být jisti, že nemovitost prodáte za nejvyšší možnou cenu.

Sdílejte nás!
fb-share-icon

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *