Jaké jsou výhody spolupráce s realitní kanceláří?

Každý z nás se během let ocitne v situaci, kdy prodává svůj dům, nebo naopak si nějaký chce koupit. Taktéž všichni známe stresy, které jsou s celým procesem spojené. Pokud do internetového vyhledavače napíšete heslo marketingová agentura, vyběhne vám například RE/MAX Elite Reality 2 a nespočet dalších výsledků. Pojďme se tedy společně podívat na výhody a kvality těchto kanceláří.

Výhody realitní kanceláře

Chystáte se v blízké době dát na trh svoji vlastní nemovitost a přemýšlíte nad tím, zda je lepší zvolit prodej svépomocí, nebo díky realitní agentuře? Pokud ano, zde jsou ty největší výhody najmutí realitní kanceláře.

Bezstarostnost a úspora času

Dělá vám starosti zařízení všech potřebných papírů? Nemusí! Dobrá reklamní kancelář obstará všechno za vás – kupní smlouvu, smlouvu o úschově, právníka… Zkrátka všechny dokumenty, které budete k prodeji potřebovat – a jistě si dokážete sami snadno spočítat, kolik času ušetříte. Příkladem takové profesionální kanceláře, na kterou se můžete spolehnout, je karviná realitní kancelář.

realitní kancelář

Bezpečnost

Bojíte se, že vás kupující podfoukne? Díky realitní kanceláři tuto starost můžete hodit za hlavu. Veškeré smlouvy (jak již bylo zmíněno), za vás obstará třetí a nezaujatá strana. V zájmu realitní kanceláře opravdu není dělat podvody, ale naopak uskutečnit férový obchod.

Garance nejlepší nabídky

Garance nejvyšší nabídky je poslední a zároveň i největší výhodou. Pokud sami nemáte s prodejem nemovitostí zkušenosti, je velmi pravděpodobné, že se vám nepodaří nabídku dostat mezi širokou veřejnost. Realitní kancelář má své propagační kanály a speciálně vyčleněné prostředky na propagaci jednotlivých nemovitostí. Vaši nabídku tak uvidí opravdu všichni potencionální kupci. Kromě toho, pokud se najde více zájemců, je realitka schopná udělat i aukci. Můžete si tak být jisti, že nemovitost prodáte za nejvyšší možnou cenu.

 • Gurmánský dárek z italských rodinných farem
  Ve světě, kde se věnuje stále větší pozornost původu potravin a autenticitě chutí, se prémiový olivový olej a kvalitní nakládané olivy z malých rodinných farem v Itálii jeví jako dokonalý dárek pro milovníky gurmánských požitků a zdravého životního stylu. Tato kombinace představuje nejen kulinářský zážitek, ale také ztělesnění italské pohostinnosti a tradice.
 • Vyrazte na nezapomenutelný oběd v jarní přírodě
  Jaro je obdobím nových začátků, probouzení přírody a také ideálním časem pro výlety do nádherných koutů naší planety. Čerstvý vzduch, zelenající se lesy a průzračně modrá obloha nad hlavou lákají k objevování neznámých stezek a k užívání si venkovních aktivit v plných doušcích. A co by mohlo být lepším způsobem, jak si tyto chvíle užít, než s nezapomenutelným obědem v srdci přírody? V tomto článku vám představíme, jak si můžete tento zážitek užít na maximum, a to díky kvalitnímu outdoorovému vybavení značky Keith a nejrůznějším vychytávkám.
 • Proč si dopřát terapii? Cesta k psychické pohodě a sebepoznání
  V dnešní uspěchané době se stále více klade důraz na fyzické zdraví, ale psychická stránka bývá často opomíjena. Mnoho lidí se mylně domnívá, že terapie je určena pouze pro ty, kteří se potýkají s vážnými psychickými problémy. Opak je ale pravdou. Pravidelná setkávání s terapeutem vám může přinést mnoho benefitů, ať už procházíte náročným obdobím, nebo chcete jednoduše lépe porozumět sami sobě.
 • Celoroční modulové domy: Zajímavý trend v bydlení
  Celoroční modulové domy získávají stále větší popularitu, a to zejména jako atraktivní alternativa pro vlastní bydlení. V době vysokých úrokových sazeb a obtížného získání hypotéky se stávají rozumným a praktickým řešením. Navíc jejich rychlá výstavba a možnost budoucího rozšíření představují další výhody. Ale jak je tiny house unikátní a kolik vlastně jednotlivé domy stojí? To vše si povíme v tomto článku, kde vám povíme, kde takové domky sehnat!
Sdílejte nás!
fb-share-icon

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *