STALO SE: Díky naivitě a špatnému rozhodnutí jsem na mizině!

Na ulici potkáváme mnoho lidí. Co člověk, to jiný životný příběh, jiné problémy. Nám se dnes ozvala paní Lenka (35), která se dostala do velkých problémů díky svému manželovi a své naivitě. Vy si nyní můžete přečíst její osobitou zpověď.

Na ulici potkáváme mnoho lidí. Co člověk, to jiný životný příběh, jiné problémy. Nám se dnes ozvala paní Lenka (35), která se dostala do velkých problémů díky svému manželovi a své naivitě. Vy si nyní můžete přečíst její osobitou zpověď.

Nový start, nový život, lepší budoucnost

„Vše začalo asi před sedmi lety. Bývalý přítel mě několik let podváděl. Po tomto zjištění jsem sebrala svoji veškerou životní sílu a rozhodla se bývalého přítele opustit. Odstartovat svůj nový život jsem se rozhodla ve Velké Británii v Londýně. Nastoupila jsem do jedné mezinárodní logistické firmy na pozici administrativní pracovnice. Nicméně začátek nového života byl velice tvrdý. Mluvit cizím jazykem pro mě bylo velice náročné a situaci nenahrávalo ani to, že jsem ve městě neměla žádné kamarády.

Po nějaké době jsem si v práci našla pár kolegů, se kterými jsem začala trávit volný čas. Jednoho dne jsme se rozhodli zajít do divadla a pak do baru. Skleniček vína padlo víc, než mělo a ráno jsem se probudila v posteli neznámého muže. Kupodivu jsem svým opileckým výběrem nebyla vůbec zklamaná. Jednalo se o muže jen o pár let staršího, vysokého, sympatického a velmi milého – zkrátka vypadal přesně jako vystřižený z módního časopisu.

Nový přítel na scéně?

K mému údivu mi ráno udělal snídani do postele. Když přišel čas se rozloučit, slíbil, že se mi ozve. Tento slib jsem sice nebrala moc vážně, nicméně musím říct, že jsem byla po pár dnech opravdu nadšená, když jsem na svém telefonu uviděla nově příchozí zprávu právě od něj – od Chrise. Když jsem na zprávu odpovídala, cítila jsem v břiše příjemné šimrání. Každá nově příchozí zpráva mi vykouzlila obří úsměv na tváři. Nemohla jsem ani sama sobě uvěřit, že se opět chovám jako naivní puberťačka.

Po pár vyměněných zprávách jsme se domluvili na další schůzku, která dopadla opět nad mé očekávání. Zkrátka, než jsem se nadála, začali, jsem spolu chodit. Vše bylo jako z pohádky. Krásný, mladý, milý muž a je jen můj? Nemohla jsem tomu uvěřit. Byla jsem do Chrise opravdu zamilovaná až po uši a zdálo se, že on mé city opětuje. Denně jsem dostávala květiny, říkal mi, jak jsem nádherná a představoval mě svým známým jako budoucí matku jeho dětí.

Zásnuby jako s kýčovitého, romantického filmu

Jednoho večera, když jsem přišla unavená a rozmrzelá z práce domů, čekalo na mě velké překvapení. V celém bytě byly svíčky, hrála příjemná a jemná hudba a všude po zemi byly rozsypané okvětní lístky růží. Ačkoliv se to může zdát jako klišé, věřte, že jsem byla opravdu uchvácena. Nikdy pro mne žádný muž nic podobného neudělal.

Jakmile jsem přišla do kuchyně, uviděla jsem Chrise, jak sedí u prostřeného stolu. Poté, co jsem se k němu posadila, požádal mne o ruku. Byla jsem opravdu v sedmém nebi. Choval se ke mně tak krásně, že mě nenapadlo nad odpovědí váhat.

Den D na obzoru

Hned druhý den, jsme začali plánovat svatbu. Sice to všechno bylo trochu na rychlo, ale říkala jsem si, proč ne? Vždyť přeci neuškodí být alespoň jednou v životě trochu spontánní – a tak jsme termín naší svatby určili na následující měsíc.

Chris se do příprav moc nezapojoval. Říkal, že věří, že já vše zvládnu naplánovat za něj a on by přípravy jen komplikoval a kazil. Kamarádky mi později řekli, že již toto chování mi mělo napovědět nějakou zradu, ale já jsem opravdu žádné podezření nepojala. Vždyť přeci většina mužů se do přípravy svatby nezapojuje, nebo ano? Plánovali jsme velkou svatbu pro celou moji i jeho rodinu včetně všech kamarádů.

Svatba, aneb návrat do reality

Když nastal náš velký den, Chris mi ráno oznámil, že letadlo, které mělo přivést celou jeho rodinu včetně kamarádů, nedorazí. Na vině údajně byla aerolinka, která objevila na letadle, které mělo všechny dovést závažnou chybu, která musela být neodkladně opravena. Chtěla jsem celou svatbu odložit, ale Chris mi řekl, že mu záleží jen na mně a nic odkládat nechce. Jeho rodina údajně přijede druhý den a společně pak vše oslavíme. Sice tahle situace nebyla podle mích představ, ale nakonec jsem na vše kývla.

nevěsta účes špatné rozhodnutí

Druhý den Chrisovi kamarádi ani rodina stále nepřijeli. Manžel mi jen oznámil, že nutně musí s prací odcestovat do Liverpoolu. Byl konec září a můj muž ve firmě dokončoval vánoční reklamní kampaň. Zkrátka musel na pár dní odjet – a to bylo naposledy, co jsem svého muže viděla.

Prvních pár dní mé telefonáty přijímal a každý večer si se mnou povídal. Nicméně po několika dnech mě začal ignorovat – a to hlavně od té doby, co mě svatební agentura začala uhánět o zaplacení všech výdajů (slíbil, že celou svatbu, svatební cestu i vše ostatní co si vymyslím, velmi rád zaplatí sám). Po pár dnech, co mi nebral telefon, ani neodpovídal na SMS, jsem se rozhodla zajít k němu do firmy. Bála jsem se, že se mu něco stalo, ale potom, co jsem se tam dozvěděla, jsem málem dostala infarkt já.

Recepční mi oznámila, že nikdo s takovým jménem u nich ve firmě nepracuje a ani nikdy nepracoval. Byla jsem zmatená a nechtěla jsem uvěřit tomu, že mi můj dokonalý manžel lhal. Stále jsem doufala, že celá situace má nějaké rozumné vysvětlení, ale místo toho se mi domů valily jen nezaplacené složenky.

Návrat do tvrdé reality

Asi po měsíci bylo na čase podívat se pravdě do očí – stala jsem se obětí sňatkového podvodníka. Dlouho jsem tomu nemohla uvěřit, ale bohužel tomu bylo tak. Žádná předmanželská smlouva podepsána nebyla a tak mi zbyly jen oči pro pláč. Jednou se mi s ním podařilo spojit. Poslal mi email – v podstatě se ke všemu přiznal. Zanechal mi jen dluhy, které musím splácet a neochotu se rozvést – do té doby, než vše zaplatím.

A tak se ptám sama sebe, je opravdu možné, že jedna žena si stále vybírá problematické typy mužů? Co mě k těmto typům táhne? Je to mým špatným výběrem, nebo jsem měla opět jen smůlu? Proč se takové špatnosti dějí právě mně a proč zrovna já nemohu být šťastná?“

 • Gurmánský dárek z italských rodinných farem
  Ve světě, kde se věnuje stále větší pozornost původu potravin a autenticitě chutí, se prémiový olivový olej a kvalitní nakládané olivy z malých rodinných farem v Itálii jeví jako dokonalý dárek pro milovníky gurmánských požitků a zdravého životního stylu. Tato kombinace představuje nejen kulinářský zážitek, ale také ztělesnění italské pohostinnosti a tradice.
 • Vyrazte na nezapomenutelný oběd v jarní přírodě
  Jaro je obdobím nových začátků, probouzení přírody a také ideálním časem pro výlety do nádherných koutů naší planety. Čerstvý vzduch, zelenající se lesy a průzračně modrá obloha nad hlavou lákají k objevování neznámých stezek a k užívání si venkovních aktivit v plných doušcích. A co by mohlo být lepším způsobem, jak si tyto chvíle užít, než s nezapomenutelným obědem v srdci přírody? V tomto článku vám představíme, jak si můžete tento zážitek užít na maximum, a to díky kvalitnímu outdoorovému vybavení značky Keith a nejrůznějším vychytávkám.
 • Proč si dopřát terapii? Cesta k psychické pohodě a sebepoznání
  V dnešní uspěchané době se stále více klade důraz na fyzické zdraví, ale psychická stránka bývá často opomíjena. Mnoho lidí se mylně domnívá, že terapie je určena pouze pro ty, kteří se potýkají s vážnými psychickými problémy. Opak je ale pravdou. Pravidelná setkávání s terapeutem vám může přinést mnoho benefitů, ať už procházíte náročným obdobím, nebo chcete jednoduše lépe porozumět sami sobě.
 • Celoroční modulové domy: Zajímavý trend v bydlení
  Celoroční modulové domy získávají stále větší popularitu, a to zejména jako atraktivní alternativa pro vlastní bydlení. V době vysokých úrokových sazeb a obtížného získání hypotéky se stávají rozumným a praktickým řešením. Navíc jejich rychlá výstavba a možnost budoucího rozšíření představují další výhody. Ale jak je tiny house unikátní a kolik vlastně jednotlivé domy stojí? To vše si povíme v tomto článku, kde vám povíme, kde takové domky sehnat!
Sdílejte nás!
fb-share-icon

3 komentáře: „STALO SE: Díky naivitě a špatnému rozhodnutí jsem na mizině!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *