STALO SE: Znásilnil mně nadřízený mého manžela!

Paní Hana se na nás obrátila s žádostí o publikaci svého životního příběhu. V 53 letech se stala obětí znásilnění. Doufala v podporu manžela, ten ji ale díky tomu opustil.

Paní Hana se na nás obrátila s žádostí o publikaci svého životního příběhu. Ve svých 53 letech se stala obětí znásilnění. Když sebrala odvahu a svěřila se manželovi, opustil ji. Se svým životním příběhem se rozhodla podělit s ostatními čtenářkami a to především proto, aby ukázala všem ženám, že z každé těžké životní situace je potřeba se vzpamatovat a neztrácet naději v lepší zítřky. Však posuďte sami, tady je její osobitá zpověď.

Začalo to oslavou narozenin

„Všechno to začalo před šesti lety na oslavě padesátých narozenin mého manžela. Na oslavu bylo pozváno mnoho hostů včetně rodinných příslušníků, kamarádů a spolupracovníků mého muže. Jakmile byly všechny přípravy dokončeny, oslava mohla začít.

Mezi pozvanými byl i nadřízený mého manžela. Jednalo se o vysoko postaveného manažera, kterého manžel pozval především s vidinou svého budoucího povýšení. Já, jako vzorná žena, jsem při příchodu hostů stála poctivě po boku mého muže, vítala hosty a odkládala kabáty do šatny. Během této příležitosti přišel i Jan, manželův nadřízený. Poté, co se přivítal s manželem, se obrátil ke mně. Chytil mně za pas a obdaroval mne polibkem přímo na má ústa. V ten moment jsem cítila, že se mu jeho ruka přesunula ze zad na moje pozadí. Nicméně tento pocit trval jen chvíli, tak jsem si pomyslela, že jsem se určitě jen spletla a Jan chtěl být prostě milý. S odstupem času ale vím, že jsem si již tento prvotní náznak neměla nechat líbit.

Celá oslava probíhala perfektně a bezproblémově. Všichni se výborně bavili, tančili a popíjeli. Zlomový okamžik přišel až v momentě, kdy to můj muž přehnal s alkoholem a chtěl jet domů. Bylo ještě brzy a rozpustit celou oslavu by bylo neslušné, nabídla jsem mu tedy, ať jede napřed, já na oslavě zůstanu a poté, co všichni odejdou, nechám se zavést domů.

Jakmile manžel odjel, nastalo peklo

Jakmile manžel odjel, Jan se mi začal vtírat. Kam jsem se pohnula, tam byl. Svoji přítomnost nezapomněl zdůraznit kradmými a „nechtěnými“ doteky.

V půlce večera došli obsluze chlebíčky, rozhodla jsem se tedy dojít do skladu pro další dávku – a to se mi stalo osudným. Nevšimla jsem si, že Jan se potajmu vplížil do skladu za mnou, zamknul a schoval si klíč do kapsy se slovy: „Pokud je chceš, budeš si je muset vytáhnout…“. Značně podnapilý k této oplzlé poznámce dodal i slizký úsměv. V zápatí se ke mně začal přibližovat, osahávat a líbat mně. Snažila jsem se ho odstrčit, ale nepodařilo se mi to. Křičela jsem, ale nikdo mě neslyšel. Sklad byl od salonku příliš daleko a navíc hrála hlasitá hudba. Všechny tyto faktory tak hrály Janovi do karet, aby si se mnou mohl nerušeně dělat, co chtěl.

Přiznání manželovi se nevyplatilo

Druhý den, jsem se rozhodla se vším svěřit manželovi. V první moment vypadal, že mě lituje a věří mi, nicméně poté odešel do práce. Tam svého šéfa s touto informací konfrontoval. Ihned co přišel zpět domů, mě čekal šok. Manžel na mě již mezi dveřmi začal křičet, že jsem vyjela po jeho nadřízeném a způsobila skandál po celé firmě. Zkrátka se postavil na jeho stranu. Nevím, jestli mu opravdu věřil víc, nechal se zlákat nějakou finanční odměnou, nebo zda za tím vším bylo něco jiného. Výsledek byl jasný – musela jsem se odstěhovat. Před svatbou jsem podepsala předmanželskou smlouvu, nezbylo mi tedy nic jiného, než si sbalit svých „pár švestek“ a jako zpráskaný pes odejít.

Čas nejlepší doktor? Omyl! Čas přinesl ještě větší ránu!

Ještě v následujících týdnech jsem se s mužem pokoušela o celé situaci promluvit, nicméně odpovědí by byla pouze žádost o rozvod. Taktéž jsem se vcelku během krátké doby dozvěděla o ex-manželově povýšení. Zkrátka zbyly mi oči jen pro pláč. Po necelém roce jsem se z celého ponížení dostala a začala se opět stýkat s lidmi. Mezi nimi byla i moje kamarádka, která měla manžela, jenž pracoval ve stejné firmě jako ex-manžel. Po pár deci vína se prořekl, že u nich ve firmě se proslýchá, že mě můj bývalý vyměnil za povýšení. Nemohla jsem uvěřit svým uším a hned druhý den jsem začala na internetu shánět soukromého detektiva. Ten nakonec zjistil, že tato informace je pravdivá.

znásilnění od šéfa

Janovi jsem se líbila a tak nabídl mému ex tuhle výměnu. Ten na ni s radostí kývl, neboť se již dlouhou dobu stýkal s jinou ženou a já pro něj byla jen překážkou, které nevěděl, jak se zbavit. Jakmile mu šéf nabídl sex se mnou výměnou za povýšení, náramně mu to hrálo do krámu – a co víc, udělal tu špatnou a nečestnou ze mě.

Po zjištění těchto informací jsem musela začít navštěvovat psychiatra. Ještě nyní není vše za mnou, ale odvažuji se říct, že z nejhoršího jsem venku. Znovu si začínám věřit, přestávám se cítit méněcenná a ponížená. V současné době se vídám s jiným sympatickým mužem a doufám, že se mi díky němu podaří znovu získat důvěru v muže a celé manželství. S mým ex v současné době vedu nepěkný soudní spor…“

 • Gurmánský dárek z italských rodinných farem
  Ve světě, kde se věnuje stále větší pozornost původu potravin a autenticitě chutí, se prémiový olivový olej a kvalitní nakládané olivy z malých rodinných farem v Itálii jeví jako dokonalý dárek pro milovníky gurmánských požitků a zdravého životního stylu. Tato kombinace představuje nejen kulinářský zážitek, ale také ztělesnění italské pohostinnosti a tradice.
 • Vyrazte na nezapomenutelný oběd v jarní přírodě
  Jaro je obdobím nových začátků, probouzení přírody a také ideálním časem pro výlety do nádherných koutů naší planety. Čerstvý vzduch, zelenající se lesy a průzračně modrá obloha nad hlavou lákají k objevování neznámých stezek a k užívání si venkovních aktivit v plných doušcích. A co by mohlo být lepším způsobem, jak si tyto chvíle užít, než s nezapomenutelným obědem v srdci přírody? V tomto článku vám představíme, jak si můžete tento zážitek užít na maximum, a to díky kvalitnímu outdoorovému vybavení značky Keith a nejrůznějším vychytávkám.
 • Proč si dopřát terapii? Cesta k psychické pohodě a sebepoznání
  V dnešní uspěchané době se stále více klade důraz na fyzické zdraví, ale psychická stránka bývá často opomíjena. Mnoho lidí se mylně domnívá, že terapie je určena pouze pro ty, kteří se potýkají s vážnými psychickými problémy. Opak je ale pravdou. Pravidelná setkávání s terapeutem vám může přinést mnoho benefitů, ať už procházíte náročným obdobím, nebo chcete jednoduše lépe porozumět sami sobě.
 • Celoroční modulové domy: Zajímavý trend v bydlení
  Celoroční modulové domy získávají stále větší popularitu, a to zejména jako atraktivní alternativa pro vlastní bydlení. V době vysokých úrokových sazeb a obtížného získání hypotéky se stávají rozumným a praktickým řešením. Navíc jejich rychlá výstavba a možnost budoucího rozšíření představují další výhody. Ale jak je tiny house unikátní a kolik vlastně jednotlivé domy stojí? To vše si povíme v tomto článku, kde vám povíme, kde takové domky sehnat!
Sdílejte nás!
fb-share-icon

4 komentáře: „STALO SE: Znásilnil mně nadřízený mého manžela!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *