Třetí světová válka – zbraněmi se rozhodně bojovat nebude

Třetí světová válka bude zlomová. Pokud si, ale myslíte, že se bude bojovat zbraněmi jste na omylu. Uprchlíci, koronavirus, ekonomická krize… Pouze náhoda?

První a druhá světová válka jsou jedny z nejvýznamnějších milníků lidské historie. Válčilo se zbraněmi a ztráty na životech byly na všech stranách obrovské. Nicméně doba se hodně změnila a změnil se i styl válčení. Opravdová velká válka již ani nemůže probíhat klasicky tak, jak ji známe doposud. Kdyby tomu tak bylo, mohlo by snadno díky atomovým zbraním dojít i k zániku celé naší planety. Třetí světová válka bude probíhat na poli politiky, medii a finanční krize.

Vzhledem k tomu, že mnoha lidem tento druh války nepřijde jako opravdové válčení, bude pro většinu obyvatelstva problém přiznat si, že jsme již do jedné takové války možná vstoupily.

Uprchlíci jako start Třetí světové války

Uprchlíci proudí do Evropy v davech. Jedná se organizované skupiny osob, které se údajně stěhují za lepším životem. Opravdu jim ale jde pouze o lepší život? Opravdu se chtějí začlenit a zapadnout?. Chtějí klidný nový život, spojený s vysokou finanční podporou a pěkným ubytováním. Stejně tak jako každý. Nicméně pokud se podíváte, jak to v současné době vypadá na hranicích Turecka a Řecka, budete zděšeni. Neimigrují rodiny s dětmi, ale převážně mladí muži. Děti a ženy jsou v menšině. Co tito muži udělají s našimi ženami a dětmi?

Uprchlíci plýtvají darovanými věcmi

Do Evropy se ženou muži, kteří dělají problémy a chtějí se přes hranice dostat jakýmkoliv způsobem. Používají dýmovnice, přestříhávají ploty a nechávají za sebou neskutečný nepořádek. Stany, které jim byly darovány, nechávají na místech, neboť se s nimi nechtějí tahat. Drahými spacáky a karimatkami přikládají do ohně. Plýtvají i darovanými potravinami a vybírají si, co jim chutná, co chtějí jíst a co nikoliv. Nedopité lahve s vodou zahazují. Otázkou ovšem zůstává, co se stane s našimi státy a naší kulturou, pokud si sem tyto lidi vpustíme?

Třetí světová válka uprchlíci koronavirus
Třetí světová válka uprchlíci koronavirus

Pokud by tomu tak bylo, musíme se připravit na opravdu těžké období. Máte-li tu možnost, odvraťte na chvíli svoji pozornost od koronavirusu a zauvažujte nad věcmi v souvislostech…

Sdílejte nás!
fb-share-icon

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *