Top 4 vitamíny na podzim

Během podzimu a zimy začíná lidský organizmus strádat. Není tak divu, že je oslabený i imunitní systém a vy máte pocit únavy. Nehledě na to, že jste často nemocní. Pokud vám už ale došla trpělivost s neustálými nemocemi i únavou, tady je hned několik vitamínů, které vám pomohou dostat se zpět do formy!

Vitamín C

Užívejte jednu kapsli denně vitamínu C a budete za chvilku zdraví jako rybička! Jedna kapsle se v organizmu uvolňuje minimálně osm hodin. Vitamín C napomáhá k normálnímu energetickému metabolismu a ke snížení míry únavy a vyčerpání. Zároveň prospívá kostem, zubům, dásním a chrání před stresem. Zkrátka, ideální parťák do podzimních sychravých dnů!

Vitamín D3

Stejně jako vitamínu C, se i vitamínu D3 užívá jedna kapsle denně. Vitamín D3 podporuje obnovu a dělení buněk a je velmi důležitý pro udržení normální funkce imunitního systému. Kromě toho má pozitivní vliv na funkci svalů.

vitamín

Betavid

Přípravek Betavid se doporučuje především lidem, kteří tráví dlouhé hodiny před počítačem, za volantem automobilu, nebo dlouhým sledováním televize. Betavid se skládá ze čtyř hlavních složek, a to beta-karotenu, extraktu ze světlíku lékařského, extraktu z borůvek a extraktu z červeného vína. Betavid má pozitivní účinek na oči. Pomáhá je udržet zdravé a v kondici. Kromě toho má antioxidační účinky a chrání buňky před poškozením od kyslíkových radikálů. Doporučená dávka je jedna kapsle denně. V internetových obchodech Betavid seženete za velmi výhodnou cenu.

Zinek

Zinku doporučujeme brát jednu tabletu denně. Jedná se o tělu prospěšný vitamín v mnoha ohledech. Zinek prosívá vlasům, nehtům, pokožce a kostem. Kromě toho přispívá k udržení normální hladiny testosteronu a k normální plodnosti.

Vitamíny jsou vhodným způsobem, kterým můžete tělu dodat potřebné látky. Nicméně vždy myslete na to, že nic se nemá přehánět. Jednotlivé vitamíny v žádném případě nejsou náhražkou pestré, vyvážené a zdravé stravy.

Sdílejte nás!
fb-share-icon

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *