Štíhlá postava bez trápení? Není problém!


V současné době stále přetrvává trend vychrtlých modelek s dlouhými a hustými vlasy a přemírou make-upu.  Následně se všechny ženy snaží je napodobit a trápí se dlouhými a tvrdými dietami a každodenním cvičením. Napadlo vás ale někdy, že štíhlé postavy se dá dosáhnout i zábavou formou?

Sport jako koníček

Pokud navštěvujete posilovnu jen z donucení, jen těžko dosáhnete perfektního výsledku. Cvičení by vás mělo na prvním místě bavit. Zanechte tedy všech aktivit, které vás nudí, a porozhlédněte se po té, na kterou se budete těšit. Můžete zkusit přemluvit partnera a najít si společně nový koníček. Ideální variantou je například squash, tenis, pin pong, plavání nebo třeba jízda na koni. K vysněné postavě vám může dopomoci i jóga, nebo pravidelná turistika. Ačkoliv se může zdát, že vám tyto aktivity nedají tolik, jako hodiny v posilovně, věřte, že opak je pravdou. Bude-li sport vaše hobby, budete se mu věnovat často, dobrovolně a rádi. Výsledky přijdou časem sami.

Jídlo jako zábava

Při každé redukci váhy je jídelníček jedním z nejdůležitějších aspektů. Díky správné stravě můžete dosáhnout štíhlé postavy během chvilky. Věřte, že základem diety není hladovění, ale naopak správná a pravidelná strava. Správně byste měli jíst pětkrát denně po malých dávkách. V ideálním případě byste měli jíst zdravé a nízkokalorické pokrmy, které si sami během dne připravíte. Pokud vás vaření nebaví, zkuste si z něj udělat zábavu. Pouštějte si muziku, zpívejte, tancujte nebo si výsledek foťte a dávejte na sociální sítě jako je například Instagram nebo Facebook. Přibude-li pod fotkou pár pochvalných komentářů, bude vaření ihned zábavnější!

Štíhlá postava díky zdravému jídlu
Štíhlá postava díky jídlu

Nejčastější chyby při hubnutí:

  • Hladovění
  • Špatný pitný režim
  • Málo pohybu
  • Prášky na redukci hmotnosti
  • Nepravidelnost

Při hubnutí vždy myslete hlavně na svoje zdraví. Nesnažte se celý proces urychlit žádnými prášky ani přílišným přepínáním. Po každé fyzické aktivitě myslete na odpočinek, neboť právě v klidovém režimu rostou svaly.

Další informace zde:

Sdílejte nás!
fb-share-icon

3 komentáře: „Štíhlá postava bez trápení? Není problém!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *